مگ بلاگ

چرا تبلیغ پیکسلی 2024 دلخراش Super Bowl Google قلب اینترنت را تسخیر کرد؟

چرا تبلیغ پیکسلی 2024 دلخراش Super Bowl Google قلب اینترنت را تسخیر کرد؟

گوگل مدت‌هاست که بر استفاده از هوش مصنوعی و به طور کلی ویژگی‌های نرم‌افزاری پیشرفته با خط پیکسل خود تاکید کرده است. به عنوان مثال، در اوایل زندگی این محصول، گوشی‌های هوشمند پیکسل با چیزی به نام عکاسی محاسباتی متمایز می‌شدند، که به آن‌ها امکان می‌داد با وجود داشتن (در آن زمان) تنها یک دوربین، تصاویر نسبتاً سطح بالایی بگیرند. چند سال پیش، گوشی‌های نسبتاً جدید Pixel 8 جدیدترین گوشی‌های موجود در بازار هستند – و مانند مدل‌های قبلی، دارای ویژگی‌های خاصی هستند که هنوز برای هیچ کاربر اندرویدی در دسترس نیست.

Guided Frame یکی از آنهاست، و همانطور که در آگهی تبلیغاتی نشان داده شد، با راهنمایی کاربر کار می کند تا بتواند گوشی را در بهترین نقطه برای ثبت تصاویر مورد نظر خود قرار دهد. یکی از نمونه ها خاویر، موضوع آگهی تجاری، با حیوان خانگی اش است. هوش مصنوعی گوگل با استفاده از اعلان های صوتی به خاویر کمک می کند تا با همراه سگ خود سلفی بگیرد.

به گفته گوگل، نقطه Pixel 8 اولین نمایش تجاری Super Bowl کارگردان آدام مورس است که نابینا است. اگر عاشق تبلیغات تجاری شده اید یا صرفاً کنجکاو هستید که چگونه ساخته شده است، Google به شما این موضوع را پوشش می دهد: یک نگاه از پشت صحنه (بالا) به تولید در حساب Made by Google YouTube آن وجود دارد. پس از تماشای آن، برخی از تبلیغات دیگر Super Bowl 58، از جمله نگاه سیاه و سفید فولکس واگن به گذشته خود را بررسی کنید.

امتیاز شما به این نوشته چند است؟