مگ بلاگ

چرا تولید باتری های برقی در آمریکا افزایش می یابد؟

چرا تولید باتری های برقی در آمریکا افزایش می یابد؟

باتری های لیتیوم یونی برای فرآیندهای تولید خود به نیکل، لیتیوم، کبالت و سایر فلزات نیاز دارند که به طور قابل توجهی تحت تاثیر مسائل عرضه جهانی قرار گرفته است. همچنین هزینه اجتماعی نگران‌کننده‌ای برای فرآیند تولید باتری EV وجود دارد، زیرا شیوه‌های کاری ضعیف برای استخراج فلزات مورد استفاده برای تولید باتری‌های لیتیوم یونی آن وجود دارد. علاوه بر این، انتشار کربن حاصل از فرآیندهای تولید نیز بر ردپای کلی مالک خودروهای برقی در این سیاره تأثیر می گذارد.

متأسفانه، مانند هر نوع باتری لیتیوم یون دیگری، باتری های EV معمولاً برای همیشه دوام نمی آورند و با استفاده مداوم از بین می روند. اگرچه دارندگان خودروهای برقی معمولاً دارای گارانتی سازنده هستند که معمولاً 8 سال و 100000 مایل را پوشش می دهد، تعویض باتری EV شما از جیب شما می تواند بیش از آنچه فکر می کنید هزینه داشته باشد. در سال 2023، Recurrent Auto به اشتراک می گذارد که جایگزینی باتری EV بسته به بسته، اندازه و سازنده، از 5000 تا 20000 دلار متغیر است.

به طور کلی، بسیاری از کشورها هنوز سیستم‌های دفع باتری EV کافی را برای پاسخگویی به تقاضای فزاینده ندارند. بسیاری از خودروهای الکتریکی هنوز با باتری‌های لیتیوم یونی کار می‌کنند، باتری‌هایی که حاوی ترکیبی از فلزات سمی هستند. زمانی که این فلزات سمی به درستی دفع نشوند، می توانند باعث ایجاد مشکلات زیست محیطی مانند آلودگی آب یا آتش سوزی شوند. داشتن حمایت اقتصادی و قانونی می‌تواند کلید تشویق تولیدکنندگان به برداشتن گام‌های بزرگتر با تحقیق و توسعه باشد. با فناوری‌های جدید باتری مانند باتری‌های حالت جامد، منگنز بدون کبالت و باتری‌های لیتیوم فلزی که هر ساله توسعه می‌یابند، احتمالاً به‌زودی شاهد گزینه‌های بهتری برای خودروهای الکتریکی ساخته‌شده توسط سازندگان آمریکایی در مسابقه EV خواهیم بود.