مگ بلاگ

چرا صفحه نمایش مک بوک شما سیاه است (و چگونه مشکل را عیب یابی کنید)

چرا صفحه نمایش مک بوک شما سیاه است (و چگونه مشکل را عیب یابی کنید)

دو دلیل محتمل ترین دلیل تاریک شدن صفحه مک بوک شما نیز بسیار آسان است. برای شروع، یک کلید روی صفحه کلید را فشار دهید یا روی صفحه لمسی یا دکمه ماوس کلیک کنید. اگر صفحه روشن شد و به حالت عادی برگشت، در حالت Sleep صرفه جویی در مصرف انرژی بود.

می‌توانید تنظیمات Sleep را با کلیک کردن روی نماد Apple در گوشه سمت چپ بالا و انتخاب تنظیمات سیستم (یا تنظیمات برگزیده سیستم در macOS 12 Monterey و قدیمی‌تر)، سپس روی Lock Screen (صرفه‌جویی در انرژی در macOS 12 و بالاتر) تنظیم کنید. از آنجا، تنظیمات “خاموش کردن نمایشگر” را برای افزایش یا کاهش مدت زمان عدم فعالیت قبل از خاموش شدن تنظیم کنید – یا عملکرد را به طور کامل خاموش کنید تا روشن بماند.

از طرف دیگر، یک صفحه نمایش سیاه می تواند به این معنی باشد که مک بوک شما خاموش است. اگر اینطور است، هر دستگاه خارجی متصل به مک بوک خود را جدا کنید، سپس آداپتور برق مک بوک را وصل کنید. هنگامی که مک بوک به برق وصل شد، با فشار دادن دکمه پاور باید دوباره روشن شود. اگر اینطور نیست، هر دو کلید Command و Control را روی صفحه کلید نگه دارید و سپس دکمه پاور را فشار دهید تا راه اندازی مجدد شود. با این حال، همه صفحه‌های سیاه غیرمنتظره به مصرف انرژی مرتبط نیستند.

امتیاز شما به این نوشته چند است؟
5 راه برای دانلود فیلم در اندروید

5 راه برای دانلود فیلم در اندروید

فیلم‌هایی که از طریق YouTube کرایه یا خریداری می‌شوند نیز تا زمانی که به همان حساب وارد شده باشید، می‌توانند از Google TV نیز دسترسی داشته باشند. اما در حالی که ممکن است چنین باشد،

آماده خارج از جاده، اگر هستید

آماده خارج از جاده، اگر هستید

این سرگرمی اطلاعاتی بر روی یک صفحه نمایش لمسی قابل توجه 13.4 اینچی، با پشتیبانی بی‌سیم Apple CarPlay و Android Auto، به‌علاوه یک پد شارژ بی‌سیم تلفن در کنسول مرکزی ارائه می‌شود. دسترسی به Google