مگ بلاگ

چرا کاوازاکی نینجا H2R یک موتورسیکلت متفاوت است؟

چرا کاوازاکی نینجا H2R یک موتورسیکلت متفاوت است؟

در سال 2016، کنان سوفو اوغلو، سوپراستار مسابقه‌ای، که رکورد جهانی بیشترین قهرمانی در مسابقات قهرمانی جهان سوپراسپرت را به خود اختصاص داده است، تصمیم گرفت تا این ماشین را به سرعت طی کند. او به شکل واقعی، آخرین قطره سرعت را از آن در یک دویدن رکوردشکنی بر روی پل خلیج ازمیت به دست آورد.

سوفو اوغلو گفت، طبق گزارش WorldSBK، “چهار ماه تمرین طولانی” در تلاش انجام شد و پارامترهای H2R مشخص بود: “کاوازاکی گفت حداکثر سرعت آن 380 کیلومتر در ساعت (236 مایل در ساعت) بود و آرزوی آنها رسیدن به آن بود. 400 کیلومتر در ساعت (249 مایل در ساعت). پس برای یک مسابقه‌دهنده با کالیبر او، فقط 400 کیلومتر در ساعت می‌تواند کار کند. او این سرعت را در یک دویدن صبح زود به دست آورد، سرعتی قابل توجه و نادر که رکورد زمین را برای یک موتورسیکلت در حال تولید به ثبت رساند.

سوفو اوغلو گفت: “حداکثر سرعتی که در مسابقات قهرمانی جهان به آن می رسیم حدود 300 کیلومتر در ساعت (186 مایل در ساعت) است، بنابراین 400 کیلومتر در ساعت سرعت بسیار بالایی است.” در هفته سرعت Bonneville 2018، تیم 38 به میانگین سرعت 337.064 کیلومتر در ساعت (209 مایل در ساعت) دست یافت تا رکورد سرعت زیر 1000 سی سی را در کاوازاکی H2 حفظ کند، و این واقعیت که مدل H2R حتی این را هم بالاتر می برد، دقیقاً نشان می دهد که چه توانایی هایی دارد. از. با این حال، مشخصات آن بسیار بیشتر از سرعت بالای پاکت است.

امتیاز شما به این نوشته چند است؟
5 راه برای دانلود فیلم در اندروید

5 راه برای دانلود فیلم در اندروید

فیلم‌هایی که از طریق YouTube کرایه یا خریداری می‌شوند نیز تا زمانی که به همان حساب وارد شده باشید، می‌توانند از Google TV نیز دسترسی داشته باشند. اما در حالی که ممکن است چنین باشد،

آماده خارج از جاده، اگر هستید

آماده خارج از جاده، اگر هستید

این سرگرمی اطلاعاتی بر روی یک صفحه نمایش لمسی قابل توجه 13.4 اینچی، با پشتیبانی بی‌سیم Apple CarPlay و Android Auto، به‌علاوه یک پد شارژ بی‌سیم تلفن در کنسول مرکزی ارائه می‌شود. دسترسی به Google