مگ بلاگ

چرا Windows Copilot کاربران را کمی غرق کرده است؟

چرا Windows Copilot کاربران را کمی غرق کرده است؟

در همین حال، یکی از کاربران در subreddit ویندوز 11، از پوسترهای همکار خود خواست تا لیستی از ویژگی های مفید Copilot را تا کنون نگه دارند. نظر برتر تعدادی از درخواست‌ها را فهرست می‌کند که تنها سه مورد موفقیت‌آمیز بوده است: باز کردن برنامه‌ها، تغییر حالت‌های روشن و تاریک، و شروع یک جلسه تمرکز. هر چیز دیگری، مانند بستن برنامه‌ها، جستجو در اسناد یا ایمیل‌ها، نصب برنامه‌ها و شخصی‌سازی تنظیمات دسکتاپ یا نوار وظیفه، غیرمجاز بود. پاسخ بالا به آن نظر روشن می کند که Copilot فقط می تواند برنامه ها را باز کند، نه هیچ فایل دیگری، حتی فایل های تولید شده توسط Copilot.

یکی دیگر از نظر دهندگان در همان پست معتقد بود که Copilot را به “خروجی تمام عملکردهای داخلی آن” داده است. او اخطار داد که ممکن است تعداد بیشتری وجود داشته باشد، اما همه مواردی که او فهرست کرد، کارساز بودند. این لیست شامل جستجو در وب، ایجاد هنرهای تولید شده توسط هوش مصنوعی، تنظیم میزان صدا، راه‌اندازی برنامه‌ها، ارسال صفحه نمایش، راه‌اندازی عیب‌یابی، باز کردن مدیر دستگاه، بی‌صدا کردن دستگاه صوتی، روشن کردن بلوتوث، تغییر تم رنگ دسکتاپ، روشن کردن «do» بود. حالت مزاحم نشوید، تنظیم حجم و جلسات فوکوس، تغییر کاغذ دیواری دسکتاپ، و گرفتن پنجره ها.

همه گفته اند، این مقدار زیادی نیست. به نظر می رسد مدتی طول می کشد تا Copilot هر کاری را که کاربران از آن انتظار دارند در ویندوز انجام دهد.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید