مگ بلاگ

چه اتفاقی برای تسلا رودستر جدید افتاده است؟ قیمت و تاریخ راه اندازی انتظارات

چه اتفاقی برای تسلا رودستر جدید افتاده است؟  قیمت و تاریخ راه اندازی انتظارات

قیمت یکی دیگر از سوالات رودستر است. برای به دست آوردن یک توپ برای آنچه که ممکن است انتظارش را داشته باشید، باید ببینید چه مشخصاتی به رودستر نسبت داده شده است. اول، شتاب وجود دارد. طبق آمار ارائه شده توسط تسلا، رودستر باید قادر باشد سرعت صفر تا 60 مایل در ساعت را در 1.9 ثانیه به دست آورد که آن را به یکی از سریع‌ترین خودروهای شتاب‌دهنده تبدیل می‌کند. تسلا همچنین می‌گوید حداکثر سرعت آن “+250 مایل در ساعت” خواهد بود که آن را با خودروهایی مانند ریماک نورا، یک خودروی برقی با سرعت 258 مایل در ساعت، بالا می‌برد. به عنوان مرجع، Nevera 2.4 میلیون دلار قیمت دارد.

برد رودستر، بار دیگر طبق گفته تسلا، 620 مایل است. ایر گرند تورینگ لوسید موتور، خودرویی که در واقع وجود دارد، برد 516 مایلی برآورد شده توسط EPA دارد. طبق وب سایت Lucid، قیمت آن 125600 دلار است. اگر رودستر واقعاً ادعای خود را انجام دهد، قیمت بسیار بالایی خواهد داشت. در حال حاضر، تسلا 50000 دلار درخواست می کند اگر می خواهید مدل پایه را رزرو کنید.

در سال 2018، ایلان همچنین اشاره کرد که رودستر با “بسته آپشن اسپیس ایکس” عرضه خواهد شد که “شامل 10 پیشران موشک کوچک است که به طور یکپارچه در اطراف خودرو چیده شده اند. این موتورهای موشکی به طور چشمگیری شتاب، حداکثر سرعت، ترمز و پیچیدن را بهبود می بخشند. شاید آنها این کار را انجام دهند. حتی به تسلا اجازه پرواز بده…”

اگر ایلان ماسک و تسلا ظاهراً رودستر و عرضه آن را جدی نمی‌گیرند، عاقلانه است که در مورد هرگونه خبری در مورد این وسیله نقلیه تا زمانی که واقعاً در جاده‌ها و برای فروش قرار نگیرد، محتاط باشیم.