مگ بلاگ

چه اتفاقی برای موتورسیکلت های لوتوس افتاد؟

چه اتفاقی برای موتورسیکلت های لوتوس افتاد؟

لوتوس C-01 تلفیقی از “سبک زندگی” و طراحی آمیخته با آخرین فن آوری مسابقه بود. تنها 100 دستگاه در سال 2014 ساخته شد و همه فروخته شد. طبق یک لیست حراج Mecum در سال 2019، تنها دو نفر در آمریکای شمالی ساکن هستند.

قاب آن با فولاد فن آوری هوا، تیتانیوم و فیبر کربن ساخته شده است که در خودروهای فرمول 1 یافت می شود. تقریباً 200 اسب بخار با 90 فوت پوند تولید می کند. گشتاور متصل به گیربکس 6 سرعته و خطوط قرمز در 6000 دور در دقیقه. نسبت قدرت به وزن باورنکردنی تقریباً پنج پوند به ازای هر اسب بخار را فراهم می کند. با فاصله بین دو محور 65 اینچی، C-01 هیچ کمک الکترونیکی سواری مانند ABS، کشش یا کنترل پایداری ندارد.

این دوچرخه دارای MSRP اصلی 137000 دلار بود. در ژانویه 2017، یکی با رنگ سبز و طلایی مسابقه بریتانیایی در حراجی Mecum در لاس وگاس برای فروش گذاشته شد. قیمت پیشنهادی فقط به 110000 دلار رسید و نتوانست ذخایر را برآورده کند. در سال 2019، یکی با طرح رنگ Martini Racing (سفید با خطوط قرمز و آبی) در حراج Mecum در مونتری، کالیفرنیا، به قیمت 121000 دلار فروخته شد.

این شرکت به همان سرعتی که ظاهر شد ناپدید شد و هرگز موتورسیکلت دیگری تولید نکرد. یک وب‌سایت برای موتورسیکلت‌های لوتوس هنوز فعال است اما هیچ فعالیت اخیری ندارد. صفحه فیس بوک و حساب X (که به طور رسمی به عنوان توییتر شناخته می شود) سال هاست که به روز نشده اند. بهتر است در ردیابی لوتوس اکسل، که یکی از خودروهای اسپورت کلاسیک آن است، شانس بیشتری داشته باشید.

امتیاز شما به این نوشته چند است؟
5 راه برای دانلود فیلم در اندروید

5 راه برای دانلود فیلم در اندروید

فیلم‌هایی که از طریق YouTube کرایه یا خریداری می‌شوند نیز تا زمانی که به همان حساب وارد شده باشید، می‌توانند از Google TV نیز دسترسی داشته باشند. اما در حالی که ممکن است چنین باشد،

آماده خارج از جاده، اگر هستید

آماده خارج از جاده، اگر هستید

این سرگرمی اطلاعاتی بر روی یک صفحه نمایش لمسی قابل توجه 13.4 اینچی، با پشتیبانی بی‌سیم Apple CarPlay و Android Auto، به‌علاوه یک پد شارژ بی‌سیم تلفن در کنسول مرکزی ارائه می‌شود. دسترسی به Google