مگ بلاگ

چه مشکلی با کاوشگر Astrobotic در ماه پیش آمد؟

چه مشکلی با کاوشگر Astrobotic در ماه پیش آمد؟

در حالی که نظرات اولیه Astrobotic در مورد اینکه چه اتفاقی اشتباه رخ داده کمتر از حد مشخصی بود، چند ساعت پس از آن چندین به روز رسانی وجود داشته است. اکنون به نظر می رسد که تیم شروع به دریافت ایده ای از اشتباه کرده است.

آپدیت دوم پس از بیانیه اصلی Astrobotic نشان داد که فقدان جهت گیری مناسب ناشی از “ناهنجاری سیستم پیشرانه” است. علاوه بر این، این نگرانی را نیز ایجاد کرد که باتری این کشتی در حال رسیدن به سطوح عملیاتی پایین است. این تیم مانوری را برای تغییر جهت پانل های خورشیدی به سمت خورشید انجام داد، اما Peregrine قرار بود وارد منطقه ای شود که به دلیل قطع ارتباط شناخته می شود، بنابراین تا زمانی که به سمت دیگر نرسد نمی دانست که آیا مانور کار می کند یا خیر.

به روز رسانی سوم ادعا کرد که Astrobotic پس از خاموشی با موفقیت دوباره ارتباطات را برقرار کرد و باتری واقعاً دوباره شارژ می شد. تیم قصد داشت به ارزیابی منبع مشکل ادامه دهد، اما چهارمین آپدیت با خبر بدی همراه شد. در این بیانیه آمده است که خرابی در سیستم رانش باعث “از دست دادن بحرانی پیشران” شده است و این تیم در حال کار برای تثبیت تلفات است، اما به طور ضمنی بیان می‌کند که خود ماموریت نمی‌تواند طبق برنامه پیش برود. در این پست اشاره شد که مهندسان Astrobotic اکنون روی جمع‌آوری هرچه بیشتر داده‌های علمی تمرکز کرده‌اند.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید