مگ بلاگ

چه چیزی در آیفون شما جدید است

چه چیزی در آیفون شما جدید است

در کنار به‌روزرسانی‌های امنیتی که تقریباً بخشی از همه به‌روزرسانی‌های iOS شده‌اند، نسخه 17.3 این نرم‌افزار دارای ویژگی‌های جدیدی است که از فناوری موجود در جدیدترین مدل‌های آیفون بهره می‌برد و به نیازهای در حال تکامل کاربران آیفون پاسخ می‌دهد. یکی از جذاب‌ترین ویژگی‌های جدید iOS، محافظت از دستگاه سرقت شده است که از کاربران می‌خواهد چندین بار داده‌های بیومتریک مانند اثر Face ID یا اثر انگشت Touch ID را وارد کنند تا تنظیمات خاصی مانند رمز عبور Apple ID یا رمز عبور دستگاه خود را تغییر دهند. این ویژگی باید پس از نصب نسخه 17.3 به صورت دستی فعال شود، اما اپل به همه کاربران توصیه می کند که فورا این کار را انجام دهند. یک ویژگی جدید به نام تأخیر امنیتی مستلزم آن است که دو احراز هویت بیومتریک با فاصله حدود یک ساعت از هم انجام شوند.

iOS 17.3 همچنین دارای یک تصویر زمینه جدید به نام Unity Bloom برای بزرگداشت ماه تاریخ سیاه است. این کاغذ دیواری دارای پس‌زمینه مشکی با طرحی از گل‌ها است که پس از فعال ماندن نمایشگر برای مدت کوتاهی، با رنگ پر می‌شوند. مشترکین Apple Music اکنون می توانند لیست های پخش مشترک را پیاده سازی کنند و به آنها امکان می دهد لیست های پخش را بین گروه ها به اشتراک بگذارند و ویرایش کنند و با ایموجی تایید یا رد به آهنگ های فردی واکنش نشان دهند.

مسافران مکرر از ویژگی جدید پشتیبانی هتل AirPlay که به شما امکان می دهد ویدیو را مستقیماً از iPhone یا iPad خود به تلویزیون های هتل های گروه IHG پخش کنید، قدردانی می کنند. IHG مالک Holiday Inn، Holiday Inn Express، Crowne Plaza و چندین زنجیره تفریحی است.

تشخیص خرابی در iOS 17.3 نیز بهبود یافته است و دارندگان بیش از یک دستگاه اپل اکنون می توانند تمام اطلاعات AppleCare و گارانتی خود را در تنظیمات مشاهده کنند.

امتیاز شما به این نوشته چند است؟
آماده خارج از جاده، اگر هستید

آماده خارج از جاده، اگر هستید

این سرگرمی اطلاعاتی بر روی یک صفحه نمایش لمسی قابل توجه 13.4 اینچی، با پشتیبانی بی‌سیم Apple CarPlay و Android Auto، به‌علاوه یک پد شارژ بی‌سیم تلفن در کنسول مرکزی ارائه می‌شود. دسترسی به Google