مگ بلاگ

چه چیزی F-15 Eagle Jet را به افسانه آسمان ها تبدیل کرد

چه چیزی F-15 Eagle Jet را به افسانه آسمان ها تبدیل کرد

در حالی که برخی از هواپیماها مانند B-52 Stratofortress بسیار طولانی تر از حد انتظار پرواز می کنند، بیشتر آنها برای چندین دهه به پرواز خود ادامه نمی دهند یا ساخته نمی شوند. به عنوان مثال، F-14 Tomcat تقریباً در همان زمان وارد خدمت شد، اما آخرین هواپیما در سال 2006 بازنشسته شد. با این حال، F-15، که در دهه 70 معرفی شد، چندین نسخه را با ارتقاء تقریباً در همه سیستم ها مشاهده کرد. به روز رسانی و بهتر آنها را برای یک میدان جنگ همیشه در حال تغییر تجهیز کنید. حتی با وجود جنگنده های رادارگریز، که اینطور نیست، F-15 همچنان با آمادگی ارتش مدرن امروزی مرتبط است.

آخرین نسخه، F-15EX Eagle II آینده، آخرین فناوری را در سراسر جهان خواهد داشت. از جمله ویژگی‌های پیشرفته می‌توان به کنترل پرواز با سیم، قابلیت‌های جنگ الکترونیک و یک جفت موتور جنرال الکتریک F110-GE-129 اشاره کرد که هر کدام 29000 پوند نیروی رانش را ارائه می‌کنند که افزایشی 7000 پوندی نسبت به F-15A دارد. این رادار به خلبانان اجازه می دهد تا چندین هدف را به طور همزمان با دقت ردیابی کنند. خلبانان همچنین از سیستم تعبیه شده روی کلاه مشترک II (JHMCS II) استفاده خواهند کرد که به آنها آگاهی کامل از موقعیت را مستقیماً به محافظ کلاه خود می دهد. بوئینگ همچنین یک Silent Eagle ایجاد کرده است که از فناوری‌های پنهان‌کاری در بدنه هواپیما استفاده می‌کند، که احتمالاً بسیاری از آنها به F-15EX راه یافته‌اند.

در دنیایی که جنگنده‌های رادارگریز سرفصل اخبار را به خود اختصاص می‌دهند و سفارش‌ها برای شرکای خارجی سرازیر می‌شود، هنوز جا برای یک جنگنده نسل چهارم توانا وجود دارد. عملکرد و اکتساب کمتر آن را برای موقعیت‌هایی ایده‌آل می‌کند که در آن مخفی کاری بزرگ‌ترین مزیت تاکتیکی نیست. در این سناریوها، F-15 این کار را انجام می دهد، و این بدان معناست که افسانه F-15 اینجا خواهد بود تا یک روز دیگر بجنگد.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید