مگ بلاگ

چه کسی بهترین کارت گرافیک را می سازد؟

چه کسی بهترین کارت گرافیک را می سازد؟

در پایان روز، یک RTX 4070 یک RTX 4070 است، مهم نیست چه کسی آن را می سازد. در حالی که برخی از برندها ممکن است خنک کننده بهتر یا سرعت ساعت بالاتری داشته باشند، محصولات تا حد زیادی عملکرد مشابهی خواهند داشت. ما Asus و MSI را به ترتیب رتبه های یک و دو را برای بهترین مارک های GPU داریم، بنابراین آنها گردن و گردن هستند. بهترین شرط شما این است که بررسی های منابع قابل اعتماد مانند Tom’s Hardware را برای کارت های جداگانه بررسی کنید تا ببینید چه چیزی در آینده به دست می آید.

وفاداری به برند اغلب در اینجا مطرح می شود، و ممکن است فکر کنید که یک مادربرد MSI به بهترین وجه با یک پردازنده گرافیکی MSI جفت می شود، اما تطبیق مانند آن ضروری نیست. برای بسیاری از مردم، این به قیمت گذاری و خدمات مشتری بستگی دارد. مردم سال‌ها از گزینه‌های خدمات مشتری هر دو شرکت شکایت داشتند، بنابراین مسافت پیموده شده شما در این زمینه متفاوت خواهد بود.

در نهایت، هر دو برند پردازنده‌های گرافیکی رقابتی را ارائه می‌کنند که باید بدون اینکه یکی از آنها به عنوان برنده واضح ظاهر شود، با یکدیگر ضربه به هم بزنند. اگر هر دو را با قیمت یکسان تهیه کنید، هر کدام به خوبی کار خواهند کرد. با توجه به اینکه هر دو شرکت ضمانت‌نامه‌های خوبی ارائه می‌دهند، نمی‌توانید در انتخاب هر دو اشتباه کنید. شما باید از چیزهایی مانند DisplayPort و اسلات HDMI آگاه باشید، زیرا برخی از GPU ها بیشتر از سایرین ارائه می دهند. این برای افرادی که چندین مانیتور دارند مهم خواهد بود، بنابراین مطمئن شوید که قبل از کشیدن ماشه دقت لازم را انجام داده اید.

امتیاز شما به این نوشته چند است؟