مگ بلاگ

چه کسی تلویزیون های Vizio را می سازد؟ و واقعا چقدر خوب هستند؟

چه کسی تلویزیون های Vizio را می سازد؟  و واقعا چقدر خوب هستند؟

بر اساس مقاله Zeebox در فوریه 2023، اکنون هشت شرکت مختلف وجود دارد که Vizio تولید تلویزیون خود را به آنها برون سپاری می کند: AmTran Technology، Foxconn، BOE، Innolux، KIE، Tonly، TPV، و Zylux. با این حال، تنها دو مورد بیش از 60 درصد از بار تولید Vizio را تشکیل می دهند.

مت مک‌ری، مدیر ارشد فناوری Vizio در سال 2012 در مقاله فورچون گفت: «هر یک از تولیدکنندگانی که با آنها کار می‌کنیم، کاری را به خوبی انجام می‌دهند، و ما تولیدکنندگانی داریم که محصولات خاصی مانند مجموعه‌ها را در یک اندازه صفحه نمایش به خوبی انجام می‌دهند. هنگامی که ما در حال ساخت یک تلویزیون خاص هستیم، سعی می کنیم بهترین اجزا را انتخاب کنیم و به دنبال این باشیم که چه کسی می تواند بهترین محصول را تولید کند.

Vizio و Foxconn چنان در هم تنیده شده اند که فاکسکان و زیرمجموعه های آن حدود 7.24 درصد از سهام Vizio را در سال 2018 خریداری کردند. Vizio همچنین در مرکز برنامه های فاکسکان برای گسترش به ایالات متحده با تأسیساتی در ویسکانسین بود، اما این پروژه عملاً در سال 2021 لغو شد.

کن لو، یکی از بنیانگذاران Vizio در سال 2009 به NPR گفت: “ما مانند برون سپاری استروئیدها هستیم، درست است.” با این حال، در نتیجه کار برون‌سپاری ارزان‌تر، Vizio همچنین به دلیل نداشتن سیاست رسمی در مورد رفتار با کارگران برای تامین‌کنندگانش مورد انتقاد قرار گرفته است.

امتیاز شما به این نوشته چند است؟