مگ بلاگ

چگونه از اپل واچ خود در iCloud بک آپ بگیرید

چگونه از اپل واچ خود در iCloud بک آپ بگیرید

هنگامی که اپل واچ با آیفون جفت می شود، تمام اطلاعات به طور خودکار در آیفون پشتیبان گیری می شود. نیازی نیست به صورت دستی از اطلاعات خود نسخه پشتیبان تهیه کنید یا گزینه پشتیبان گیری خودکار را تنظیم کنید. به شرطی که آیفون و اپل واچ شما نزدیک باشند، تمام داده های شما بین این دو دستگاه همگام سازی می شود و خود آیفون زمانی که به وای فای وصل شود از داده ها نسخه پشتیبان تهیه می کند.

اپل همچنین هنگام لغو جفت کردن آن از آیفون، از داده های اپل واچ شما یک نسخه پشتیبان تهیه می کند. این به شما این امکان را می دهد که به راحتی یک اپل واچ جدید را راه اندازی کنید یا ساعت موجود خود را فقط با استفاده از آیفون خود بازیابی کنید.

هنگامی که آیفون شما در iCloud پشتیبان گیری می شود، داده های Apple Watch شما نیز گنجانده می شود. در نتیجه، هنگامی که یک آیفون جدید راه اندازی می کنید، داده های Apple Watch موجود شما نیز منتقل می شود. هنگامی که از آیفون خود در رایانه نسخه پشتیبان تهیه می کنید، داده های اپل واچ نیز گنجانده می شود.

شایان ذکر است که این فقط برای ساعت های اپل که با آیفون راه اندازی شده اند اعمال می شود. اگر اپل واچ یکی از اعضای خانواده را بدون آیفون راه اندازی کرده اید، مانند اپل واچ کودک، از اطلاعات آنها در حساب iCloud آنها نسخه پشتیبان تهیه می شود. زمانی که اپل واچ در حال شارژ شدن و اتصال به وای فای است، این به طور خودکار اتفاق می افتد. در اینجا نحوه اطمینان از فعال بودن پشتیبان گیری iCloud برای اپل واچ تحت مدیریت خانواده آمده است:

  1. برنامه تنظیمات را در اپل واچ باز کنید.

  2. روی نام حساب در بالا ضربه بزنید.

  3. روی iCloud ضربه بزنید.

  4. مطمئن شوید که «iCloud Backups» روشن است.