مگ بلاگ

چگونه از Remote Finder برای دستگاه Roku خود استفاده کنید

چگونه از Remote Finder برای دستگاه Roku خود استفاده کنید

همه ریموت‌های Roku از ویژگی ریموت یاب پشتیبانی نمی‌کنند – هر چیزی که دارای بلندگوی داخلی باشد باید کار کند، اما اگر اسپیکر شما سوراخ‌های بلندگو در پشت ندارد (رو به جلو، جایی که سنسور قرار دارد)، باید به آن نگاه کنید. برای آن به روش قدیمی

  1. اگر Roku Voice Remote Pro دارید و فرمان‌های صوتی هندزفری روشن هستند، می‌توانید جستجو را با گفتن «Hey Roku, where’s my remote؟» شروع کنید. حتماً با لحن واضح و صاف صحبت کنید تا کلمات شما به درستی تفسیر شوند.
  2. اگر کنترل صوتی Pro ندارید، یا اگر فرمان‌های صوتی هندزفری فعال نیستند، می‌توانید از طریق برنامه Roku نیز جستجو کنید. برنامه را در تلفن خود باز کنید و Devices را انتخاب کنید (آیکون شبیه صفحه تلویزیون است).
  3. گزینه سه نقطه (…) را در کنار نام دستگاه Roku خود انتخاب کنید، سپس Ping Remote را انتخاب کنید و به آهنگی گوش دهید تا مکان آن را پیدا کنید.
  4. از طرف دیگر، با ضربه زدن روی نماد Remote (به نظر می رسد صفحه کنترل جهت) از برنامه روی تلفن خود به عنوان یک کنترل از راه دور استفاده کنید و سپس صفحه اصلی دستگاه Roku خود را بالا بکشید.
  5. تنظیمات دستگاه را باز کنید، سپس Remotes & devices را انتخاب کنید و Remotes را انتخاب کنید.
  6. کنترل از راه دور بی جا خود را از لیست انتخاب کنید، سپس گزینه Find remote را انتخاب کنید و به آهنگ گوش دهید.

توجه داشته باشید که صدا ممکن است بر اساس جایی که کنترل از راه دور به پایان می رسد (زیر پتو یا بالش، در کشو و غیره) خفه شود، بنابراین هنگام قدم زدن در محل زندگی خود با دقت گوش دهید.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید