مگ بلاگ

چگونه استفاده بیش از حد از آیفون را به حداقل برسانیم

چگونه استفاده بیش از حد از آیفون را به حداقل برسانیم

آیا تا به حال آن فیلم‌های سیاه و سفید کلاسیک را مرور کرده‌اید تا زمان را بگذرانید و ساعت‌ها درگیر خود شوید؟ احتمالاً نه، زیرا شما دقیقاً یک بیبی بومر نیستید. چیزی در مورد رنگ ها چشمان شما را مجذوب می کند، حس گرما را به شما می بخشد و شما را نزدیک تر می کند. طراحان اپلیکیشن اغلب روانشناسی رنگ ها را برای ایجاد آیکون های جذاب بصری و جلب توجه در نظر می گیرند تا بخواهید بیشتر روی آنها کلیک کنید و از آنها استفاده کنید. همه آنها به دنبال این هستند که شما را به تلفن خود متصل نگه دارند. یکی از راه‌های مبارزه با این موضوع تغییر به حالت Grayscale است. با خاکستری کردن صفحه نمایش تلفن خود، ممکن است آن را کمتر جذاب کنید. برای رفتن به Grayscale در آیفون:

  1. روی تنظیمات ضربه بزنید.

  2. به پایین بروید و روی Accessibility ضربه بزنید.

  3. نمایش و اندازه متن را انتخاب کنید.

  4. بیشتر اسکرول کنید و روی Color Filters ضربه بزنید.

  5. گزینه فعال کردن Grayscale را تغییر دهید.

پس از فعال‌سازی، آیفون شما همه چیز را در سایه‌های مختلف خاکستری نمایش می‌دهد – از عکس گرفته تا آیکون‌ها و ویدیوها. اگر ترجیح می دهید به طور مداوم از Grayscale استفاده نکنید و فقط می خواهید آن را در زمان های خاصی از روز فعال کنید تا زمان نمایش را کاهش دهید:

  1. به تنظیمات بروید.

  2. به پایین بروید و روی Accessibility ضربه بزنید.

  3. روی میانبر دسترس‌پذیری کلیک کنید.

  4. روی Color Filters ضربه بزنید.

اکنون، هر زمان که روی دکمه کناری آیفون خود سه بار کلیک کنید، به Grayscale تغییر مکان می دهد. با سه بار کلیک مجدد به نمایش رنگ ها برمی گردد. از طرف دیگر، می توانید فقط از سیری بخواهید که Grayscale را برای شما فعال کند.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید