مگ بلاگ

چگونه با ابزار جدید هوش مصنوعی گوگل هدایای مناسب تعطیلات را پیدا کنیم

چگونه با ابزار جدید هوش مصنوعی گوگل هدایای مناسب تعطیلات را پیدا کنیم

Google’s Search Generative Experience یا SGE قصد دارد «گوگل آن» را بسیار آموزنده‌تر و راحت‌تر از قبل کند. یکی از جنبه های این امر تبلیغات است. همانطور که ویدیا سرینیواسان، معاون و مدیر ارشد Google Ads در یک پست وبلاگ Google در ماه مه 2023، قبل از شروع راه اندازی SGE بیان کرد، یکی از اهداف سیستم این است که “به شکل دادن به تبلیغ کننده و تجربه کاربر ادامه دهد، همانطور که ما مرتبط ترین تبلیغات را ایجاد و ارائه می کنیم. در هر لحظه نیازهای مردم را برآورده کنید.” البته، تبلیغاتی که به طور خاص برای جست و جوی ارسال شده طراحی شده اند، چیز جدیدی نیستند (ویژگی های گوگل مانند Topics به دیده شدن تبلیغات کمک کرده است)، اما این ابزار جدید هوش مصنوعی تا حدودی پیچیده تر از آن است.

با توجه به گستره وسیعی از نتایجی که یک جستجوی عمومی گوگل می‌تواند ارائه دهد، به نظر می‌رسد که این شرکت اکنون بر کیفیت بر کمیت تمرکز کرده است – نتایج درست به جای نتایج بسیار زیادی که نمی‌توان از آن استفاده کرد. به عنوان مثال، یک جستجوی ساده برای “ایده های هدیه پروانه” حدود 123،000،000 نتیجه را به دست می دهد. این بسیار مفید است که مسائل را بیشتر محدود کنید تا اطمینان حاصل شود که می توانید آن علاقه مندان به پروانه را در زندگی خود راضی نگه دارید.

مفهوم اصلی SGE ارائه زیرمجموعه‌هایی بر اساس چنین جستجویی است که کاربر می‌تواند آن‌ها را مطالعه کند، در نتیجه به آنها اجازه می‌دهد تا به طور مؤثرتری انواع کالاهایی را که هدیه‌دهنده‌شان در این فصل تعطیلات بیشتر از آنها قدردانی می‌کنند، مرور کنند. در اینجا نحوه استفاده از آن برای خود آورده شده است.

فناوری که ماموریت آپولو را موفق کرد

فناوری که ماموریت آپولو را موفق کرد

بخشی از فناوری ماموریت آپولو 11 شامل ترانسپوندر S-Band طراحی شده توسط جنرال داینامیکس بود که نیل آرمسترانگ را با بیان این جمله اشتباه بیان کرد: «این یک قدم کوچک برای انسان است، یک جهش