مگ بلاگ

چگونه با اپل واچ خود از تمرینات هدایت شده بهره بیشتری ببرید

چگونه با اپل واچ خود از تمرینات هدایت شده بهره بیشتری ببرید

توسط Healthline به عنوان “پروتکل تمرینی که از چندین حالت تمرینی که خارج از ورزش اصلی ورزشکار هستند برای ایجاد یک جزء خاص از تناسب اندام استفاده می کند”، تمرین متقابل تمرینی است که بسیاری از ورزشکاران برای طیف وسیعی از مزایای داخل و خارج از یک ورزش از آن پیروی می کنند. ورزش اصلی

وقتی به درستی انجام شود، Healthline به اشتراک می‌گذارد که تمرینات متقابل می‌تواند به مزایای بسیاری مانند افزایش استقامت قلبی عروقی و ریکاوری بهتر منجر شود، که حتی برای افراد عادی و نه فقط ورزشکاران مفید است. اگر در حال حاضر روی سایر برنامه‌های تناسب اندام تخصصی برای ورزش‌های دیگر، مانند بوکس یا دویدن سرمایه‌گذاری می‌کنید، می‌توانید از طریق اشتراک Apple Fitness+ از این برنامه‌ها با سایر تمرین‌ها پشتیبانی کنید.

برای یافتن تمرین‌های هدایت‌شده جدید، برنامه Fitness را در iPhone خود راه‌اندازی کنید و روی Fitness+ ضربه بزنید. سپس، می‌توانید تمرین‌ها را در زیر «چیزی جدید را امتحان کنید» مرور کنید یا بر اساس نوع فعالیت فیلتر کنید و شکلی از حرکت را پیدا کنید که قبلاً امتحان نکرده‌اید. در بخش فعالیت‌های ویژه، حتی می‌توانید بخش‌های Simple and Quick یا Workouts for Beginners را برای برنامه‌های کمتر ترسناک بررسی کنید.

در حالی که اپل واچ نمی تواند مواردی مانند بهبود انعطاف پذیری یا کاهش درد را تشخیص دهد، به ارائه معیارهای بیشتری برای معیارهایی مانند میانگین ضربان قلب، حداکثر VO2 و غیره کمک می کند.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید