مگ بلاگ

چگونه بفهمیم نینتندو سوییچ شما ممنوع شده است (و چه کاری می توانید در مورد آن انجام دهید)

چگونه بفهمیم نینتندو سوییچ شما ممنوع شده است (و چه کاری می توانید در مورد آن انجام دهید)

بررسی اینکه آیا دسترسی به فروشگاه الکترونیکی را از دست داده اید یا نه، سریعترین راه برای تعیین اینکه آیا نینتندو سوییچ شما ممنوع شده است یا خیر. هنگامی که سعی می کنید با استفاده از یک سوئیچ ممنوع وارد فروشگاه الکترونیکی شوید، یک پیام خطا دریافت می کنید و نمی توانید بازی ها را مرور کنید، خریداری کنید یا دانلود کنید. همچنین ممکن است ایمیلی از نینتندو دریافت کنید که این ممنوعیت را توضیح می دهد.

این مراحل را دنبال کنید تا ببینید آیا Nintendo Switch شما ممنوع شده است یا خیر:

  1. نینتندو سوییچ خود را روشن کنید.
  2. A را فشار دهید تا سوئیچ باز شود.
  3. دکمه A را سه بار دیگر فشار دهید تا به صفحه اصلی نینتندو برسید.
  4. روی کیسه خرید نارنجی رنگ در پایین کنسول خود کلیک کنید تا فروشگاه الکترونیکی نینتندو باز شود.
  5. اگر بتوانید به فروشگاه الکترونیکی دسترسی داشته باشید، حساب شما مسدود نشده است.
  6. اگر نینتندو حساب شما را به حالت تعلیق درآورده باشد، با این پیام مواجه خواهید شد: “این حساب به دلیل نقض توافقنامه کاربری حساب نینتندو به حالت تعلیق درآمده است.”
  7. اگر نینتندو حساب شما را برای همیشه مسدود کرده باشد، کد خطای «2124-4007» یا «2124-4508» و پیام: «استفاده از خدمات آنلاین در این کنسول در حال حاضر توسط نینتندو محدود شده است» را مشاهده خواهید کرد.

هنگامی که تأیید کردید سوئیچ شما به حالت تعلیق درآمده یا ممنوع است، گام بعدی این است که دلیل آن را بیابید. باید قوانین رفتار نینتندو را بررسی کنید تا مشخص کنید آیا شما یا شخصی که از سوییچ شما استفاده می کند ممکن است کاری برای ایجاد تعلیق یا ممنوعیت انجام داده باشد.

موارد خاصی وجود دارد، مانند هک کردن سوییچ یا دزدان دریایی بازی‌ها، که اگر نینتندو شما را دستگیر کند، منجر به مسدود شدن دائمی کنسول یا حساب کاربری می‌شود. موارد دیگر، مانند استفاده از فحاشی، معمولاً باعث ممنوعیت موقت شما می شود. شدت تخلف شما تعیین می‌کند که نینتندو چه نوع مجازاتی را اعمال می‌کند – تعلیق در مقابل ممنوعیت دائم.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید