مگ بلاگ

چگونه تجربه بازی خود را در کمپینگ بهینه کنید

چگونه تجربه بازی خود را در کمپینگ بهینه کنید

تجربه بازی ویدیویی شما در boondocks به شدت به سخت افزاری که اجرا می کنید و بازی هایی که می خواهید انجام دهید بستگی دارد. بازی‌های جذاب‌تر به سخت‌افزار جذاب‌تری نیاز دارند، که به معنای قابلیت حمل کمتر، مصرف انرژی بیشتر و احتمال بیشتری برای نیاز بالقوه به یک اتصال اینترنتی پایدار است. حتی برخی از کنسول‌های یکپارچه‌سازی با سیستم‌عامل به قدرت زیادی برای خروجی گرافیک‌های برتر در دوران اوج خود نیاز داشتند، بنابراین قبل از شروع به کار، نیازهای برق دستگاه انتخابی خود را بررسی کنید.

بهترین انتخاب شما این است که از سیستم های قابل حمل استفاده کنید که به جای آن برای مصرف برق ساخته شده اند و معمولاً دارای صفحه نمایش داخلی هستند – یعنی حمل کمتری دارند. به عنوان مثال، نینتندو سوییچ در مقایسه با Xbox Series X، که نزدیک به 150 وات است، تنها از 6 تا 9 وات در ساعت استفاده می کند.

ممکن است نتوانید «Starfield» را روی Steam Deck بازی کنید که از 20 تا 25 وات در ساعت استفاده می‌کند، اما تعداد زیادی بازی دیگر وجود دارند که خوب کار می‌کنند. یک تبلت و یک کنترلر می‌توانند یک سیستم بازی مناسب را نیز در کوتاه مدت ایجاد کنند. با این حال، لپ‌تاپ‌های مخصوص بازی معمولاً انرژی زیادی مصرف می‌کنند، بنابراین قبل از آوردن لپ‌تاپ خود به این موضوع توجه داشته باشید.

اگر یک کتابخانه بزرگ می‌خواهید که به انرژی بسیار کمی نیاز دارد، می‌توانید یک راه‌اندازی بازی‌های یکپارچهسازی با سیستمعامل Raspberry Pi را در نظر بگیرید، که فقط تا ۶.۴ وات در ساعت در صورت شارژ کامل استفاده می‌کند و می‌توان آن را با انواع بازی‌های قدیمی بارگیری کرد که قطعاً چنین نبود. الزامات آنلاین دارند شما باید صفحه نمایش خود را بیاورید و یک منبع انرژی ثابت داشته باشید، اما گزینه های کم مصرف در هر دو دسته برای Pi وجود دارد.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید