مگ بلاگ

چگونه رمز عبور هات اسپات آیفون خود را تغییر دهیم

چگونه رمز عبور هات اسپات آیفون خود را تغییر دهیم

برای تغییر رمز عبور هات اسپات آیفون، ابتدا باید داده های تلفن همراه خود را روشن کنید. برای انجام این کار، انگشت خود را از سمت راست صفحه به پایین بکشید و روی نماد داده سلولی ضربه بزنید. همچنین می‌توانید اپلیکیشن Settings را در آیفون خود باز کرده و Cellular را انتخاب کنید. سپس، داده های تلفن همراه خود را روشن کنید.

سپس، به صفحه اصلی تنظیمات آیفون بروید و روی Personal Hotspot ضربه بزنید. سپس روی Wi-Fi Password ضربه بزنید. در صفحه رمز عبور Wi-Fi، رمز عبور جدید خود را تایپ کرده و برای تایید تصمیم خود گزینه Done را انتخاب کنید. پس از آن، سایر کاربران می توانند با استفاده از رمز عبور جدید و با امنیت بهتر به شبکه Wi-Fi مشترک شما بپیوندند. خوشبختانه، به خاطر سپردن گذرواژه‌هایی که حدس زدن آن‌ها سخت است، با گذرواژه‌های ذخیره‌شده آیفون و برنامه‌های مدیریت رمز عبور آسان است.

به طور معمول، مردم تمایل دارند که هات اسپات آیفون خود را به چیزی شبیه به “آیفون جان” ترک کنند، که می تواند هویت شما را بی جهت به افراد غریبه نزدیک نشان دهد. از سوی دیگر، برخی از افراد نام هات اسپات خود را “iPhone” نگه می‌دارند، که وقتی می‌خواهید به هات اسپات خود در یک کافه با ده‌ها نفر دیگر که آیفون‌هایشان همین نام را دارند وصل شوید، می‌تواند دردسرساز شود. برای جلوگیری از این امر، ممکن است بخواهید نام آیفون AirDrop خود را نیز تغییر دهید، که همچنین نام هات اسپات آیفون شما را تغییر می دهد.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید