مگ بلاگ

چگونه شماره تلفن اندروید خود را تغییر دهیم

چگونه شماره تلفن اندروید خود را تغییر دهیم

مستقیم ترین راه برای تغییر دائمی شماره تلفن Android خود این است که این کار را مستقیماً از طریق شرکت مخابراتی خود انجام دهید. شما باید با آنها تماس بگیرید – یا از طریق تماس با خدمات مشتری، با استفاده از وب سایت رسمی، یا بازدید از یک فروشگاه رسمی – به منظور دریافت توپ.

شماره رویکرد همه حامل‌ها به یک شکل تغییر نمی‌کند، بنابراین قبل از حرکت باید مقداری به بررسی دقیق آن بپردازید. به عنوان مثال، تغییر شماره خود با AT&T در صورتی که ظرف 30 روز پس از فعال سازی اولیه باشد رایگان است، اما اگر مدت زمان طولانی تری فعال باشد، 36 دلار هزینه دارد. از طرف دیگر، اگر از برنامه My Verizon استفاده کنید یا از طریق وب سایت بروید، Verizon برای تغییر شماره هزینه ای از شما دریافت نمی کند، اما در صورت استفاده از خدمات مشتری، مبلغ 15 دلار از شما دریافت می کند. Sprint برای تغییر شماره هزینه ای از شما دریافت نمی کند، اما نمی توانید بیش از سه بار در یک دوره 30 روزه تغییر دهید. و T-Mobile در صورت استفاده از سرویس ScamShield، سالی یک بار تغییر شماره رایگان ارائه می دهد، اما بدون آن 15 دلار شارژ می کند.

اینکه شماره جدید خود را انتخاب کنید یا نه به شرکت مخابراتی نیز بستگی دارد. برخی این گزینه را به شما نمی دهند، برخی دیگر ممکن است به شما اجازه دهند سه رقم اول را انتخاب کنید اما چهار رقم آخر را نه، و غیره. زمان انتظار بین تغییرات نیز به همین ترتیب متفاوت است. بسته به خدمات ممکن است چند ساعت طول بکشد تا شروع شود یا بلافاصله (پس از تنظیم مجدد تلفن).