مگ بلاگ

چگونه صفحه اصلی Xbox Series X|S خود را سفارشی کنید

بازی‌های ویدیویی راه فراری را به ما می‌دهند و به ما اجازه می‌دهند وارد عرصه‌های دیجیتال شویم و زندگی روزمره و استرس‌های روزمره را پشت سر بگذاریم. کنسول های نسل بعدی ایکس باکس در ارائه یک تجربه بازی همهجانبه در خط مقدم هستند. برخی تیراندازی های FPS اکشن سنگین را ترجیح می دهند، در حالی که برخی دیگر آرامش را در ماجراجویی های آهسته تر می یابند. در هر صورت، روشن کردن کنسول خود و استقبال از مجموعه ای آشنا از بازی ها چیزی است که همه گیمرها، صرف نظر از ترجیحاتشان، دوست دارند آن را ببینند.

Xbox Series X دارای یک CPU قدرتمند AMD Zen 2، یک SSD سریع و یک طراحی شیک است – که بیشتر آنها توسط کنسول جمع و جور و زیبا سری S مشترک است. فراتر از سخت افزار چشمگیر، سفارشی کردن چیدمان صفحه اصلی، پیمایش در کتابخانه بازی های شما را بصری و لذت بخش تر می کند. غنی سازی کنسول خود با کاغذدیواری جدید، طرح رنگی متفاوت و تم ها نیز سبک شما را منعکس می کند.

کنسول‌های Xbox Series X|S همان گزینه‌های سفارشی‌سازی را ارائه می‌دهند و به شما این امکان را می‌دهند که صفحه اصلی دستگاه خود را برای تجربه بازی شخصی‌سازی شده دستکاری کنید – همه آنها به راحتی از طریق تنظیمات سیستم قابل دسترسی هستند.

بازسازی کنسول خود با ویژگی های شخصی سازی بیشتر

تغییر رنگ، تغییر والپیپرها، و درهم ریختن با تم های موجود در کنسول ایکس باکس، حس و حال فردی را اضافه می کند. اکثر گزینه های شخصی سازی را می توان با فشار دادن دکمه Xbox و پیمایش به نمایه و سیستم > تنظیمات > عمومی > شخصی سازی پیدا کرد.

  • انتخاب پس‌زمینه: می‌توانید از مجموعه‌ای از هنرهای بازی و رنگ‌های ثابت یا با انتخاب یک تصویر سفارشی، یک پس‌زمینه به کنسول Series X|S خود اضافه کنید. پس‌زمینه‌های پویا می‌توانند حسی از جنب و جوش بیافزایند و صفحه اصلی زنده‌تری به شما بدهند.
  • تغییر رنگ‌های سیستم: انتخاب رنگی متفاوت از تنظیمات باعث می‌شود که این رنگ روی کاشی‌ها و به‌عنوان تاکید در سراسر رابط کاربری اعمال شود. همچنین می‌توانید بین تم‌های تیره و روشن جابه‌جا شوید یا برنامه‌ای برای تغییر خودکار تم سیستم تنظیم کنید.
  • سفارشی کردن طرح زمینه نمایه خود: چند تم نمایه وجود دارد که می توانید بین آنها حرکت کنید، که در صورت اعمال، روی نمایه گیمر شما منعکس می شود. همچنین می توانید تصویر نمایه و رنگ برجسته کاشی های خود را تغییر دهید.

پین کردن بازی های Xbox مورد علاقه خود

برای پین کردن یک بازی به عنوان یک کاشی مستقل در صفحه اصلی Xbox خود، به فروشگاه مایکروسافت، بخش «بازی‌ها و برنامه‌های من» بروید، یا به سادگی بازی‌ای را که می‌توانید در جایی در صفحه اصلی خود پیدا کنید، برجسته کنید. دکمه Menu را روی کنترلر خود فشار دهید و گزینه “Add to home” را انتخاب کنید. این همچنین محتوای مرتبط با بازی، مانند پست های انجمن و رتبه شما را نمایش می دهد.

اگر گروه‌هایی ایجاد کرده‌اید، می‌توانید آن‌ها را با یافتن آن‌ها در منوی «بازی‌ها و برنامه‌های من» با فشار دادن دکمه Xbox روی کنترل‌کننده‌تان و اضافه کردن آن به همان روشی که یک کاشی بازی اضافه کرده‌اید، به صفحه اصلی خود اضافه کنید. اگر هیچ گروهی برای بازی‌های خود ندارید اما می‌خواهید این کار را انجام دهید، این مراحل را دنبال کنید:

  1. دکمه Xbox را روی کنترلر خود فشار دهید و «بازی‌ها و برنامه‌های من» را انتخاب کنید.
  2. به دیدن همه > گروه‌ها بروید و «ایجاد گروه» را انتخاب کنید. وقتی از شما خواسته شد، یک نام مناسب وارد کنید.
  3. بازی‌ها و برنامه‌هایی را که می‌خواهید به این گروه اضافه کنید انتخاب کنید و «افزودن» را انتخاب کنید.

برای مرتب کردن مجدد کاشی ها یا گروه های خود، مورد را برجسته کنید، دکمه A را روی کنترلر خود فشار دهید و با استفاده از D-pad موقعیت آن را تغییر دهید. برای تأیید مکان جدید، دوباره دکمه A را فشار دهید. اگر می‌خواهید هر کاشی یا گروه پین‌شده را از صفحه اصلی خود حذف کنید، می‌توانید مورد را برجسته کنید، دکمه منو را فشار دهید و «حذف از صفحه اصلی» را انتخاب کنید. از طرف دیگر، فقط فشار دادن دکمه X نیز این کار را انجام می دهد.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید