مگ بلاگ

چگونه صفحه کاوش اینستاگرام خود را انتخاب کنید

چگونه صفحه کاوش اینستاگرام خود را انتخاب کنید

ساده ترین راه برای تنظیم دقیق پیشنهادات صفحه کاوش این است که در مورد نحوه تعامل با محتوای موجود در فید خود بسیار عمدی باشید. تا آنجا که ممکن است، فقط با محتوا و سازندگانی که دوست دارید درگیر شوید. به نظر بی‌معنی است، اما گاهی اوقات، ما در نهایت با چیزهایی آنلاین تعامل می‌کنیم که واقعاً دوست نداریم. اینستاگرام (و به طور کلی رسانه‌های اجتماعی) پست‌های زیادی دارد که فقط برای برانگیختن مشاجره و ترغیب مردم به صحبت است، و به راحتی می‌توان درگیر آن شد. بنابراین ساده باشید: آنچه را که دوست دارید لایک کنید، در مورد چیزهایی که نظر شما را جلب می کند نظر دهید و پست هایی را که می خواهید دوباره ببینید ذخیره کنید. این یک بازی برد-برد برای همه است – ایجاد کننده تعامل و تشویق می‌شود، اینستاگرام محتوای مشابه بیشتری را به شما نشان می‌دهد، و شما اوقات خوبی را در اینترنت سپری می‌کنید.

یک روش سیستماتیک تر این است که به الگوریتم آموزش دهید که کدام پست را دوست ندارید. در برگه کاوش، روی هر پستی که به آن علاقه ندارید ضربه بزنید و نگه دارید، سپس از منوی پاپ آپ زیر گزینه “علاقه ندارم” را انتخاب کنید. الگوریتم پیشنهادات آینده را بر این اساس تنظیم خواهد کرد. همچنین محتوای مشابهی را که در جاهای دیگر برنامه یافت می‌شود، مانند بخش حلقه‌ها یا جستجو، توصیه نمی‌کند. این همچنین برای پست‌های پیشنهادی در فید شما کار می‌کند، به جز آن‌ها، برای دسترسی به دکمه «علاقه‌مند نیستم» باید روی سه نقطه مقابل نام کاربری ضربه بزنید. اگر مرتباً با تبلیغات مواردی روبرو می شوید که مورد علاقه شما نیستند، نماد سه نقطه نیز گزینه ای برای پنهان کردن چنین تبلیغاتی (و موارد مرتبط) از فید شما دارد.

اگر روی هر پست توصیه شده ضربه بزنید، نماد سه نقطه را انتخاب کنید و «چرا این پست را می‌بینید»، می‌توانید اطلاعات بیشتری در مورد آنچه که انتخاب‌های الگوریتم را مطلع می‌کند به دست آورید. از اینجا می‌توانید الگوهای استفاده خود را مطابق با آن تنظیم کنید.

امتیاز شما به این نوشته چند است؟