مگ بلاگ

چگونه فناوری قدیمی خانه خود را تغییر دهید (و چرا باید)

چگونه فناوری قدیمی خانه خود را تغییر دهید (و چرا باید)

اگرچه شاید مستقیم‌ترین و کم هیجان‌انگیزترین گزینه باشد، بازیافت فناوری قدیمی خانه‌تان مهم‌ترین راه برای خلاص شدن از شر دستگاه‌هایی است که نمی‌توانید از آنها استفاده کنید. خواه تجارت با فناوری قدیمی برای کمی پول نقد اضافی باشد یا به سادگی یافتن یک مرکز بازیافت در نزدیکی آن رایانه شخصی حجیمی که از اوایل دهه 90 در کمد خود داشتید، همیشه بهترین کار این است که این وسایل الکترونیکی را به روش صحیح دور بیندازید.

چند نکته مهم وجود دارد که باید قبل از خلاص شدن از شر وسایل الکترونیکی قدیمی خود به خاطر بسپارید. شاید مهم‌تر از همه، پشتیبان‌گیری از هر داده مهم، خواه ذخیره‌های بازی، عکس‌ها یا فایل‌ها، بسیار ارزشمند باشد. با این حال، حذف آن داده ها به همان اندازه مهم است. اکثر تلفن‌ها، تبلت‌ها، لپ‌تاپ‌ها و کنسول‌های بازی مدرن، گزینه‌ای در منوی تنظیمات برای بازگرداندن دستگاه به تنظیمات کارخانه دارند و به‌طور خودکار تمام اطلاعات کاربر پاک می‌شود. با توجه به اینکه بسیاری از ما داده های کارت اعتباری را در این وسایل الکترونیکی برای خرید سریعتر ذخیره می کنیم، حذف این اطلاعات بسیار مهم است.

پس از آماده شدن دستگاه ها، بازیافت راحت تر از همیشه شده است. چندین مکان Best Buy بازیافت وسایل الکترونیکی را درست در ورودی ارائه می‌دهند، و این شرکت حتی در صورت خرید جایگزین، سرویس حمل و نقل لوازم خانگی و تلویزیون را ارائه می‌دهد. GameStop تقریباً همیشه سخت افزارهای قدیمی بازی را بازخرید می کند. و، مثل همیشه، SlashGear آماده کمک است – در اینجا راه های بیشتری برای دور انداختن صحیح وسایل الکترونیکی وجود دارد.