مگ بلاگ

چگونه فناوری منسوخ شده را در خانه یا آپارتمان خود شناسایی و شناسایی کنید

چگونه فناوری منسوخ شده را در خانه یا آپارتمان خود شناسایی و شناسایی کنید

اگر در خانه‌ای هستید که پریزهای قدیمی‌تری دارد، ممکن است متوجه شوید که نمی‌توانید وسایل برقی را به برخی از آنها وصل کنید. این به این دلیل است که آنها فقط دو سوراخ دارند و وسایلی که با وات معینی هستند دارای سه شاخه هستند. بدون توجه به دوشاخه، فقط دو شاخه برق در طول استفاده معمولی حمل می کنند. سومین شاخک یک سیم زمین است که می تواند به جلوگیری از فاجعه در صورت بروز نقص یا نقص دیگر کمک کند. در حالی که آنها در حال حاضر رایج هستند، آنها به ندرت قبل از دهه 1970 دیده می شدند، و این زمانی است که احتمالاً پریز شما نصب شده است.

برخی از دستگاه ها فقط از دوشاخه استفاده می کنند. اینها معمولاً چیزهای کم وات مانند آجرهای شارژ تلفن همراه، برخی از لپ تاپ ها و تلویزیون ها هستند. شما می توانید هر یک از اینها را به یک پریز دو شاخه وصل کنید. با این حال، ممکن است آداپتورهایی را نیز ببینید که امکان استفاده از دوشاخه های سه شاخه را در یک پریز دو شاخه را فراهم می کند. اینها ایده بدی هستند.

سیم زمین فقط به این دلیل کار می کند که خود خروجی نیز به زمین متصل است. این به برق یک مسیر امن به زمین می دهد، جایی که هیچ آسیبی وارد نمی کند. از آنجایی که سوراخ سوم روی آداپتور به جایی نمی رسد، دستگاهی که به آن وصل می کنید زمین نمی شود. این باعث می شود که به طور قابل توجهی از ایمنی کمتری برخوردار باشد. آن دوشاخه ها به دلایلی رایج شدند.

همچنین اگر چندین مورد از این پریزها را دارید، ممکن است ارزش سیم کشی خانه خود را داشته باشید. بله، گران است، اما اگر سیم کشی در خانه شما بیش از 50 سال قدمت داشته باشد، بسیار کمتر از آنچه می تواند باشد، ایمن است. قوانین ساختمانی از دهه 70، حداقل در مورد سیم کشی راه طولانی را طی کرده اند. در حالی که سیستم های قدیمی اغلب به قانون تبدیل می شوند، سیم کشی مجدد به طور قابل توجهی احتمال مواردی مانند آتش سوزی برق را کاهش می دهد.

اپل تأیید کرد که دولت‌ها از اعلان‌های فشاری آیفون و اندروید برای جاسوسی از کاربران استفاده می‌کنند

اپل تأیید کرد که دولت‌ها از اعلان‌های فشاری آیفون و اندروید برای جاسوسی از کاربران استفاده می‌کنند

در نامه وایدن می‌گوید: «در برخی موارد، ممکن است محتوای رمزگذاری‌نشده را نیز دریافت کنند، که می‌تواند از مشتقات باطن برنامه گرفته تا متن واقعی نمایش داده‌شده به کاربر در اعلان‌های برنامه را شامل شود.

نحوه ارسال پیام صوتی به جای متن در آیفون

نحوه ارسال پیام صوتی به جای متن در آیفون

اگر یک پیام صوتی را در آیفون خود دریافت کنید، یک اعلان پیام دریافت خواهید کرد، همان چیزی که برای یک پیام متنی معمولی دریافت می کنید. وقتی مکالمه را در برنامه پیام‌ها باز می‌کنید،

در اینجا نحوه امتحان کردن آن آمده است

در اینجا نحوه امتحان کردن آن آمده است

گوگل Gemini، جدیدترین مدل هوش مصنوعی این غول فناوری را برای عموم عرضه کرد. گوگل این نسخه را قوی ترین مدل خود می نامد. این شرکت می‌گوید جمینی چه برای تصویر، چه صدا یا ویدئو