مگ بلاگ

چگونه لیست دوستان خود را از سیستم های قدیمی تر به سوییچ نینتندو منتقل کنید

چگونه لیست دوستان خود را از سیستم های قدیمی تر به سوییچ نینتندو منتقل کنید

اگر هنوز افرادی هستند که می‌خواهید با آنها ارتباط برقرار کنید و هنوز آنها را پیدا نکرده‌اید، به یاد داشته باشید که نینتندو راه‌های دیگری را برای افزودن دوستان به سوییچ ارائه می‌کند. در مرحله اول، می توانید کاربران محلی را که از نظر جغرافیایی به شما نزدیک هستند جستجو کنید. این می تواند یک راه خوب برای فهمیدن اینکه آیا همسایگان و سایر افراد در ساختمان شما در حال بازی کردن بازی های سوئیچ هستند یا خیر، که می تواند منجر به پیوند سالم جامعه شود! می‌توانید در هر زمانی کاربران محلی را جستجو کنید، و اگر به اینترنت متصل نیستید، سوئیچ شما به سادگی دعوت‌نامه را ذخیره می‌کند و دفعه بعد که متصل می‌شوید ارسال می‌کند.

یکی دیگر از ویژگی های عالی جستجو برای کاربرانی است که با آنها بازی کرده اید. این می تواند به شما اجازه دهد تا دوباره با رقیبی که در «ماریو کارت» با او گروه شده بودید ارتباط برقرار کنید تا بتوانید آنها را به یک مسابقه مجدد حماسی دعوت کنید. از طرفی اگر تجربه ناخوشایندی به صورت آنلاین دارید، می توانید از این قابلیت برای مسدود کردن کاربر نیز استفاده کنید.

در نهایت، کد دوست خوب قدیمی وجود دارد. این برای اضافه کردن افرادی است که خارج از بازی ها می شناسید و می توانید مستقیماً با آنها ارتباط برقرار کنید. فقط کد دوست آنها را بخواهید و آن را در سوئیچ خود تایپ کنید، زیبا و ساده.

با تمام این ویژگی های مختلف که در اختیار دارید، باید بتوانید تقریباً هرکسی را که در ذهن دارید اضافه کنید. هنگامی که دعوت‌های شما پذیرفته شد، می‌توانید برای بازی آنلاین دعوت ارسال کنید و بازی‌هایی را که همه انجام داده‌اند مشاهده کنید.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید