مگ بلاگ

چگونه لیست های پخش Spotify قدیمی خود را پیدا و بازیابی کنیم

چگونه لیست های پخش Spotify قدیمی خود را پیدا و بازیابی کنیم

شما می توانید به راحتی لیست های پخش حذف شده خود را در Spotify با استفاده از هر دستگاهی، اعم از Android، iOS، Windows یا MacOS بازیابی کنید. برای مرورگرهای ویندوز یا macOS:

  1. به صفحه وب حساب Spotify بروید.

  2. با نام کاربری و رمز عبور خود یا مستقیماً از طریق حساب Google، Facebook یا Apple وارد شوید.

  3. پس از ورود به سیستم، روی Recover Playlists ضربه بزنید.

بدون مرورگر، می‌توانید از کلیدهای میانبر برای بازیابی لیست‌های پخشی که حذف کرده‌اید بلافاصله از Spotify در مک با فشار دادن کلید Command + Z و برای ویندوز، کلید Ctrl+Shift+Z استفاده کنید. اگر از مرورگری در Android یا iOS برای بازیابی لیست های پخش حذف شده Spotify خود استفاده می کنید:

  1. از صفحه وب حساب Spotify دیدن کنید.

  2. روی سه خط واقع در گوشه سمت راست بالای صفحه وب ضربه بزنید.

  3. روی Log In کلیک کنید.

  4. با استفاده از نام کاربری و رمز عبور خود وارد شوید یا ورود مستقیم از طریق حساب Google، Facebook یا Apple خود را انتخاب کنید.

  5. پس از ورود به سیستم، روی Recover Playlists ضربه بزنید.

پس از انتخاب Recover Playlists در هر یک از این دستگاه‌ها، فهرستی از لیست‌های پخش حذف شده را مشاهده می‌کنید که تاریخ حذف، نام لیست پخش، تعداد آهنگ‌های کامپایل شده در لیست پخش و دکمه بازیابی را نشان می‌دهد. پس از ضربه زدن بر روی Restore و بازخوانی صفحه، لیست پخش شما دیگر در این بخش یافت نمی شود. سپس می‌توانید برنامه یا نرم‌افزار Spotify خود را باز کنید، جایی که متوجه خواهید شد که لیست پخش شما با موفقیت بازیابی شده است. توجه داشته باشید که فقط لیست های پخش حذف شده در 90 روز گذشته قابل بازیابی هستند. لیست های پخشی که پس از آن بازه زمانی حذف شده اند برای بازیابی ظاهر نمی شوند.