مگ بلاگ

چگونه مانیتور خود را در ویندوز به حالت عمودی برگردانید (و چرا باید)

چگونه مانیتور خود را در ویندوز به حالت عمودی برگردانید (و چرا باید)

در حالی که روش استاندارد تنظیم مانیتورهای رایانه در حالت افقی است، ممکن است از مزایای بسیاری که مانیتورهای عمودی برای استفاده حرفه ای و شخصی ارائه می دهند شگفت زده شوید. یکی از آنها صرفه جویی در فضا برای میز کار شما است. آنها فقط نیمی از املاک و مستغلات مانیتورهای افقی را اشغال می کنند، به شما این امکان را می دهند که یک مانیتور عمودی دیگر را به فضای کاری خود اضافه کنید یا هر وسیله کاری دیگری را که ممکن است به صورت روزانه به آن نیاز داشته باشید تنظیم کنید.

مانیتورهای عمودی همچنین در افزایش بهره وری شما در کارهای مختلف نقش دارند. بسیاری از مردم آنها را برای برنامه نویسی بسیار مفید می دانند، زیرا تجزیه و تحلیل کدهای طولانی با خطوط کوتاه در حالت عمودی آسان تر است، فضای خالی را به حداقل می رساند و متن بیشتری را در یک نمای فشرده قرار می دهد.

مانیتورهای عمودی همچنین برای خواندن و ویرایش صفحات بی پایان اسناد، کتاب های الکترونیکی، ایمیل ها و حتی صفحات گسترده (آنهایی که ستون های کمی دارند اما چندین ردیف دارند) عالی هستند. از آنجایی که می‌توانید مواد بیشتری را روی صفحه ببینید، نیازی به گرفتن موس و اسکرول نیست. اگر معمولاً روی عکس‌ها و ویدیوهای پرتره کار می‌کنید، ویرایش آنها با استفاده از صفحه پرتره نیز آسان‌تر خواهد بود.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید