مگ بلاگ

چگونه محدوده فولکس واگن ID.4 2023 با سایر شاسی بلندهای الکتریکی مقایسه می شود

VW ID.4 نسبت به قیمت، محدوده مناسبی را ارائه می‌کند، اما رقبای آن می‌توانند با یک بار شارژ کامل بیشتر از این پیش بروند. به عنوان مثال، فورد موستانگ Mach-E Select RWD مسافت 247 مایلی را ارائه می دهد، در حالی که Mach-E Premium با RWD و باتری با برد طولانی مدت 303 مایل قبل از شارژ مجدد خوب است. در همین حال، کیا EV6 Wind RWD به برد 310 مایلی دست می یابد که برای نوع دو موتوره AWD به 282 مایل کاهش می یابد.

تسلا مدل Y برای مدت طولانی استاندارد شاسی بلندهای متوسط ​​برقی دوربرد بوده است، اما رقابت در حال افزایش است. مدل پایه Y RWD 260 مایل تخمین زده شده توسط EPA را طی می کند، در حالی که یک مدل دوربرد دو موتوره تا 330 مایل را طی می کند. از سوی دیگر، Chevy Bolt EUV با ارزش دارای یک باتری 65 کیلووات ساعتی، یک موتور الکتریکی تکی در جلو و تا 247 مایل برد است.

فولکس واگن به طور کامل از وضعیت دشوار ID.4 در برابر نزدیک ترین دشمنان خود آگاه است، بنابراین مجموعه ای جامع از به روز رسانی ها را برای رفع کاستی های آن ارائه کرد. تمام VW ID.4 ها برای مدل 2024 دارای قدرت و برد هستند، با مدل RWD دارای موتور الکتریکی 282 اسب بخاری (جهشی قابل توجه از 201 اسب بخار قبلی) و 330 اسب بخار برای انواع AWD. علاوه بر این، فولکس‌واگن ادعا می‌کند که تعداد برد از 263 به 291 مایل افزایش می‌یابد که به کاهش فاصله با خودروهای الکتریکی تسلاس، شوریس، کیاس و فورد موستانگ کمک می‌کند.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید