مگ بلاگ

چگونه می توان از راه دور صدای الکسا خود را با دستگاه آمازون Fire TV جفت کرد

چگونه می توان از راه دور صدای الکسا خود را با دستگاه آمازون Fire TV جفت کرد

اگر کنترل صوتی الکسا با تلویزیون آمازون فایر جفت نمی شود، ابتدا باتری ها را بررسی کنید. آنها را به درستی بردارید و دوباره وارد کنید و بررسی کنید که آیا کنترل از راه دور کار می کند. اگر نه، باتری‌ها را با باتری‌های جدید تعویض کنید و ترجیحاً از قلیایی بودن آن‌ها برای بهترین عملکرد مطمئن شوید. در مرحله بعد، سعی کنید در طول فرآیند جفت کردن، کنترل از راه دور خود را به تلویزیون نزدیک کنید. آمازون توصیه می کند که فاصله ای بیش از 10 فوت یا 3 متر نداشته باشید.

می‌توانید Fire TV خود را مجدداً راه‌اندازی کنید و دوباره به‌صورت دستی کنترل از راه دور را جفت کنید. برای انجام این کار، Fire TV را از پریز برق جدا کرده و دوباره آن را وصل کنید. پس از نمایش صفحه اصلی، دکمه هوم روی کنترل از راه دور را به مدت 10 ثانیه فشار دهید و نگه دارید تا جفت شدن آغاز شود.

اگر هفت کنترل‌کننده قبلاً با Fire TV خود جفت شده‌اند، ممکن است یک کنترل از راه دور جدید جفت نشود. یک دستگاه را لغو جفت کنید و دوباره کنترل از راه دور جدید را جفت کنید.

همچنین می توانید از برنامه Fire TV برای جفت کردن ریموت خود استفاده کنید. در حالی که می‌توانید Amazon Fire TV خود را با استفاده از تلفن خود کنترل کنید، می‌توانید از این برنامه برای جفت کردن کنترل از راه دور صوتی الکسا جدید نیز استفاده کنید. در اینجا به این صورت است:

  1. برنامه را باز کنید.

  2. روی تنظیمات ضربه بزنید.

  3. روی Controllers & Bluetooth devices ضربه بزنید.

  4. روی Amazon Fire TV Remotes ضربه بزنید.

  5. روی Add New Remote ضربه بزنید.

  6. کنترلی را که می خواهید جفت کنید انتخاب کنید.

اگر به نظر می رسد هیچ چیز کار نمی کند، می توانید ریموت Fire TV خود را به عنوان گزینه نهایی بازنشانی کنید.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید