مگ بلاگ

چگونه کانال های تلویزیونی رایگان را در تلویزیون سامسونگ خود بدون آنتن دریافت کنید

چگونه کانال های تلویزیونی رایگان را در تلویزیون سامسونگ خود بدون آنتن دریافت کنید

Pluto TV ورود پارامونت به حوزه ارائه دهندگان کانال های FAST است و اساساً اثبات مفهومی بود که رقبای مختلفی را که به طور لحظه ای در مورد آنها صحبت خواهیم کرد آغاز کرد. اگرچه دارای یک جزء درخواستی است، اما تمرکز آن بر مجموعه بزرگ کانال های خطی آن است که برخی از آنها از طریق استفاده از ویژگی های پارامونت منحصر به فرد هستند.

پلوتون شامل بسیاری از کانال های فیلم با موضوع منحصر به فرد برای این سرویس است. فقط با نگاهی گذرا به راهنمای روی صفحه در حین نوشتن این بخش، فیلم‌های قابل توجهی که در چند ساعت آینده منتشر خواهند شد عبارتند از «فارست گامپ»، «تاپ گان» اصلی، «اعترافات یک ذهن خطرناک»، «بی سر و ته»، جن گیری امیلی رز، «خانه 1000 جسد» و عناوین اصلی دیگر. گزینه های مختلف فیلم کالت نیز وجود دارد. کانال های فیلم پلوتون قطعاً طعم “چیزی برای همه” دارند.

تلویزیون های کلاسیک زیادی در پلوتو نیز وجود دارد. برخی از کانال‌ها، مانند کانال‌های دیوار به دیوار «پیوندهای خانوادگی» و «لذت نقاشی با باب راس»، با برنامه‌های FAST رقیب همپوشانی دارند. اما برخی دیگر، مانند کانال‌های «بورلی هیلز 90210» و «پیشتازان فضا»، انحصاری‌های پلوتو هستند که از کتابخانه پارامونت استفاده می‌کنند. به طور کلی، مالکیت پارامونت به تلویزیون پلوتو محتوای زیادی را می دهد که در دسترس رقبا نیست، مانند CBS، Comedy Central، MTV، Nickelodeon/برندهای فرعی آن، Paramount Pictures، The Paramount Network (قبلاً Spike TV) و Paramount. استودیوهای تلویزیونی همگی به شدت در این پلتفرم حضور داشتند.

و اگر از طرفداران «برادر بزرگ» هستید، پلوتو برای شما عالی است، زیرا پخش‌های زنده 24/7 این برنامه را پخش می‌کند.

تفاوت های بزرگ چیست؟

تفاوت های بزرگ چیست؟

از نظر کیفیت کلی ویدیو، GoPro Hero 11 و 12 کمابیش یکسان هستند و هر دو قادر به فیلمبرداری 5.3k 60 فریم بر ثانیه هستند. هر دو دستگاه دارای سه میکروفون داخلی با پشتیبانی اضافی