مگ بلاگ

چگونه یک آدرس ایمیل دیگر را به برنامه ایمیل آیفون خود اضافه کنید

چگونه یک آدرس ایمیل دیگر را به برنامه ایمیل آیفون خود اضافه کنید

قبل از شروع، بهتر است مطمئن شوید که آخرین نسخه iOS را اجرا می کنید. این بدان معنا نیست که به این ویژگی Mail دسترسی نخواهید داشت، اما به شما کمک می کند مراحل اینجا را به درستی دنبال کنید.

اپل Mail را طراحی کرد تا به شما امکان دهد به راحتی ارائه دهندگان ایمیل رایج را اضافه کنید. ارائه دهندگان ایمیل رایج در این مورد عبارتند از iCloud، Microsoft Exchange، Google، Yahoo، AOL و Outlook. در اینجا نحوه اضافه کردن هر یک از این موارد آمده است:

  1. تنظیمات را در آیفون خود باز کنید.
  2. به سمت پایین به Mail بروید و روی آن ضربه بزنید تا پنل Mail باز شود. از اینجا می توانید اکثر تنظیمات و گزینه های نمایش نامه را کنترل کنید. برخی از افراد ممکن است به جای جستجو در داخل برنامه اشتباه کنند.
  3. روی Accounts ضربه بزنید و Add Account را انتخاب کنید.
  4. انتخاب کنید که حساب ایمیل شما با کدام ارائه دهنده ایمیل ثبت شده است. به عنوان یک قاعده کلی، شما بر اساس دامنه ای که ایمیل شما پیوست شده است، می دانید.
  5. یک مرورگر پاپ آپ ظاهر می شود که اطلاعات شما را درخواست می کند.
  6. پس از اینکه با موفقیت وارد سیستم شدید، به تنظیمات هدایت می شوید، جایی که صفحه ای برای مجوزهای حساب جدید شما ظاهر می شود.
  7. مطمئن شوید که روی Mail جابجا شده اید. شما می توانید همه موارد دیگر را بر اساس اختیار خود تغییر دهید.
  8. وقتی کارتان تمام شد روی ذخیره ضربه بزنید.

می توانید این فرآیند را با هر تعداد حساب که می خواهید تکرار کنید. اما اگر می‌خواهید یک حساب ایمیل اضافه کنید که جزو حساب‌های «متداول» نیست، باید بیشتر بخوانید.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید