مگ بلاگ

چگونه یک اسپیکر قدیمی را با Raspberry Pi هوشمند کنیم

چگونه یک اسپیکر قدیمی را با Raspberry Pi هوشمند کنیم

ابتدا باید تمام قطعات را جمع آوری کنید. محور اصلی این پروژه خود رزبری پای است. توصیه می شود برای 3 B+ یا جدیدتر فنر کنید. همچنین ممکن است در نظر بگیرید که یک محفظه برای محافظت از Raspberry Pi خود در برابر آسیب های محیطی داشته باشید. شما می توانید یک کیس را به صورت آنلاین با قیمت نسبتاً ارزان تهیه کنید، یا کسانی که پرینترهای سه بعدی دارند می توانند خودشان را بسازند. همچنین برای اتصال به یک کابل برق، یک کارت microSD 8 گیگابایتی و چند بلندگو برای اتصال نیاز دارید.

در مورد اتصالات، شما همچنین به کابل هایی برای اتصال Raspberry Pi به بلندگوها نیاز دارید. اگرچه این می تواند مشکل باشد. Raspberry Pi تنها دارای خروجی صوتی 3.5 میلی متری است. اگر بلندگوهای شما ورودی 3.5 میلی متری دارند، عالی است! اگر نه، می توانید یک کابل 3.5 میلی متری به RCA یا یک کابل سیمی 3.5 میلی متری به بلندگو بخرید تا این اتصال کار کند. این کابل ها همگی نسبتاً مقرون به صرفه هستند و مطمئناً کار را انجام خواهند داد.

با این حال، اگر واقعاً می‌خواهید این تنظیمات را به سطح بعدی ببرید، ممکن است از یک گیرنده صوتی یا یک تقویت‌کننده DAC به عنوان واسطه بین Raspberry Pi و بلندگوهای خود استفاده کنید. حتی یک مورد ساخته شده توسط Raspberry Pi وجود دارد که جک 3.5 میلی متری داخلی را دور زده و مستقیماً به برد متصل می شود. خرید یکی از آنها قیمت پروژه شما را کمی افزایش می دهد، اما یک DAC مناسب کیفیت صدا را بهبود می بخشد و به طور بالقوه به شما امکان می دهد چندین بلندگو را به یک Raspberry Pi متصل کنید تا صدای بسیار کامل تری داشته باشید.