مگ بلاگ

چیست (و چرا شما یکی را می خواهید)

چیست (و چرا شما یکی را می خواهید)

هر کسی که به دنبال یک سرگرمی جدید است و برخی از مهارت های برنامه نویسی و سرهم بندی را در حین انجام آن یاد می گیرد، از آردوینو سود زیادی خواهد برد. اگر به نظر شما شبیه است، و حدود 50 دلار برای ذخیره دارید، باید یکی را انتخاب کنید. قطعاً بهتر است با یک پروژه کوچکتر مانند یک سطل زباله هوشمند شروع کنید و از آنجا به سمت بالا بروید. همانطور که شروع به یادگیری بیشتر در مورد بردهای مختلف، میکروکنترلرها و سایر افزونه هایی می کنید که می توانید دریافت کنید، می توانید به پروژه های بزرگتر بپردازید.

این یک سرگرمی است، مانند رزبری پای، که می تواند به سرعت گران شود. نکته جالب در مورد آن این است که شما می توانید ارزان شروع کنید و در حین حرکت یاد بگیرید. آردوینو با نرم افزار منبع باز نوشته شده به زبان جاوا عرضه می شود که ایجاد کد برای پروژه را آسان می کند، زیرا روی سیستم عامل های ویندوز، مک و لینوکس اجرا می شود.

شما در یک محیط خاص کار خواهید کرد که ویژگی ها را برای شما برجسته می کند و محیطی ایجاد می کند که اشتباه کردن را سخت تر می کند. پس از اتمام برنامه نویسی، می توانید با فشار دادن یک دکمه، کد را روی دستگاه خود قرار دهید. از این سرگرمی به اندازه ای که انجام می دهید سود خواهید برد. این می تواند یک راه جالب برای زنده کردن چیزهای مختلف در اطراف خانه شما باشد، یا می تواند یک راه ساده برای دمیدن چند دلار در یک تجربه جدید برای امتحان کردن باشد. .

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید