مگ بلاگ

چیست (و چگونه آن را غیرفعال کنیم)

چیست (و چگونه آن را غیرفعال کنیم)

AppSelector T-Mobile که در پایان راه اندازی اولیه نصب شده است، به کاربران کمک می کند تا برنامه های مفید را بر اساس رفتار تلفن خود پیدا کنند. با این حال، نقطه ضعف این است که برنامه می تواند به طور خودکار برنامه های ناخواسته را دانلود کند و همچنین با اعلان های مزاحم همراه است. اکثر کاربران تلفن دوست دارند برنامه های خود را انتخاب کنند و تحقیقات خود را انجام دهند، بنابراین در حالی که برخی ممکن است آن را مفید بدانند، برای برخی دیگر، این فقط مورد دیگری از bloatware ارائه دهنده تلفن است.

علاوه بر داشتن نوتیفیکیشن های مکرر، برخی شکایت دارند که برنامه هایی که AppSelector به طور خودکار دانلود می کند بی فایده یا بدتر از آن ناخواسته هستند. برای دستگاه‌های اندرویدی ارزان‌قیمت با فضای ذخیره‌سازی محدود، این می‌تواند منجر به دردسر بزرگی از حذف مداوم برنامه‌های جدید شود.

در نهایت، AppSelector به داده‌های استفاده شما دسترسی پیدا می‌کند و آن را به Unity، شرکت توسعه نرم‌افزار منتقل می‌کند. این مجوز به آن امکان می‌دهد برنامه‌ها را به‌طور خودکار انتخاب کند، اما همچنین داده‌های استفاده شما را برای این کار به اشتراک می‌گذارد. برای کسانی که در حین استفاده از تلفن هوشمند خود نگران حفظ حریم خصوصی هستند، غیرفعال کردن یا حذف AppSelector در دستگاه های T-Mobile بسیار منطقی است.

تفاوت های بزرگ چیست؟

تفاوت های بزرگ چیست؟

از نظر کیفیت کلی ویدیو، GoPro Hero 11 و 12 کمابیش یکسان هستند و هر دو قادر به فیلمبرداری 5.3k 60 فریم بر ثانیه هستند. هر دو دستگاه دارای سه میکروفون داخلی با پشتیبانی اضافی