مگ بلاگ

کاربران Amazon Fire TV اکنون می توانند کانال های جدیدی را به راهنمای زنده اضافه کنند

کاربران Amazon Fire TV اکنون می توانند کانال های جدیدی را به راهنمای زنده اضافه کنند

آمازون چند تغییر را در راهنمای کانال زنده Fire TV خود اعلام کرده است، از جمله امکان افزودن کانال های جدید از برنامه های پخش مورد علاقه خود. این قابلیت‌های توسعه‌یافته برای کمک به کاربران کمک می‌کند تا راهنمای زنده را سریع‌تر پیدا کنند و کانال‌های خاصی را که می‌خواهند بیابند، و در نهایت نوعی تجربه ترکیبی بین پخش جریانی و تماشای تلویزیون زنده فراهم می‌کنند.

اگرچه Fire TV یک پلت فرم تلویزیون هوشمند است که دسترسی به برنامه های پخش جریانی و سایر ویژگی های مربوط به سرگرمی را برای کاربران فراهم می کند، این نرم افزار همچنین پخش زنده تلویزیونی را در دستگاه های خاص یکپارچه می کند.

برای مثال، اگر تلویزیون هوشمندی دارید که از پلت فرم Fire TV پشتیبانی می‌کند، احتمالاً می‌توانید از طریق راهنمای داخلی به کانال‌های پخش زنده دسترسی داشته باشید، با این فرض که یک آنتن OTA به تلویزیون متصل است. فراتر از آن، Fire TV یک برگه اختصاصی “Live” دارد که از طریق آن کاربران می توانند به راحتی کانال هایی را که محتوای تلویزیونی زنده را از طریق اینترنت ارائه می دهند، بدون نیاز به آنتن پیدا کنند.

با آخرین به‌روزرسانی، آمازون می‌گوید کاربران اکنون می‌توانند کانال‌هایی را از برنامه‌های مختلف به راهنمای تلویزیون زنده اضافه کنند. این عمل با اسکرول کردن به تب Fire TV “Live”، فشار دادن دکمه منو و انتخاب “Add Channel” از منوی ظاهر شده انجام می شود.

گزینه «افزودن کانال» از برنامه‌های ویدیویی رایگان و مبتنی بر اشتراک پشتیبانی می‌کند و اساساً آن‌ها را با محتوای زنده دیگر برای یک تجربه مرور ساده‌تر و سنتی‌تر قرار می‌دهد. همانطور که گفته شد، به‌روزرسانی یک ویژگی دوم را نیز اضافه می‌کند، اگرچه یکی از این ویژگی‌ها به هر صاحب Fire TV مربوط نمی‌شود.

با فرض اینکه شما یک کنترل از راه دور Fire TV دارید که دارای دکمه راهنمای اختصاصی است، با فشار دادن آن، پلت فرم Fire TV به طور مستقیم راهنمای کانال خود را در برگه Live باز می کند. بسیاری از برنامه های پخش محبوب از پورتال Fire TV “Live” پشتیبانی می کنند، از جمله گزینه های پولی مانند Prime Video Channels و پیشنهادات رایگان مانند Pluto TV و Tubi.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید