مگ بلاگ

کامیون‌های سایبر تسلا راه خود را به نمایشگاه‌ها باز کرده‌اند: اما چیزی گم شده است

کامیون‌های سایبر تسلا راه خود را به نمایشگاه‌ها باز کرده‌اند: اما چیزی گم شده است

طرفداران با تجربه تسلا ممکن است توجه داشته باشند که برای تسلا بسیار غیرعادی است که واحدهای نمایشی خودروی خود را در نمایشگاه ها بدون برچسب قیمت یا مشخصات رسمی داشته باشد. با این حال، با توجه به هیاهوی بازاریابی در اطراف Cybertruck و محبوبیت ذاتی آن، این شرکت ممکن است احساس کرده باشد که به نفع خود است که درست قبل از عرضه قریب‌الوقوع آن، چند روز دیگر، کمی در اطراف محصول ایجاد کند.

تسلا یک رویداد ویژه تحویل تسلا Cybertruck را در 30 نوامبر برگزار می کند که قبلاً دعوت نامه هایی برای آن صادر شده است که تعدادی از آنها توسط افرادی که در قرعه کشی سهامداران تسلا برنده شده اند دریافت شده اند. در همین رویداد است که احتمالاً شاهد افشای مشخصات کامل، انواع و قیمت نهایی سایبرتراک تسلا خواهیم بود.

این آخرین گزارش‌ها تنها جدیدترین گزارش‌ها در جریان پیوسته تحولات مرتبط با تسلا هستند که در چند هفته گذشته اتفاق افتاده است. کمتر از یک ماه پیش، همه ما آن کلیپ معروف یک سایبرتراک پر از گلوله را دیدیم که در حال دور زدن در خیابان بود، و اخیراً یک ویدیوی ویروسی از TikTok منتشر شد که اجمالی از فضای داخلی سایبرتراک را به ما نشان داد.

به هر حال، در حالی که هنوز دو هفته تا رویداد تحویل رسمی باقی مانده است، چه کسی می داند برای چند روز آینده چه چیز دیگری در انتظار ما است؟