مگ بلاگ

کامیون خارج از جاده ای که می خریدیم

ویژگی مورد علاقه من تا حد زیادی شوک های Multimatic هستند. این دمپرها حاوی دریچه های قرقره ای به جای شیم ها هستند که تقریباً برای هر کاربرد قابل تنظیم هستند. اگرچه پنج حالت رانندگی وجود دارد، اما هیچ کدام سفتی ضربه ها را تغییر نمی دهد، زیرا دریچه های قرقره این کار را برای شما انجام می دهند. ZR2 را در یک جاده دره‌ای با سرعت بالا ببرید و بدنه کوچکی را پیدا کنید، سپس به سمت برخی از اوه‌ها حرکت کنید و سختی بسیار کمی وجود دارد. ای کاش می توانستم این شوک ها را روی خودروی آفرود شخصی ام داشته باشم.

این بدان معنا نیست که حالت‌های رانندگی هیچ پارامتری را روی کامیون تنظیم نمی‌کنند. حالت Baja دورها را بالا نگه می دارد و دریچه گاز پاسخگو است، در حالی که حالت Terrain برای خزیدن صخره با سرعت آهسته بهترین است. حالت زمین رانندگی با یک پدال را نیز فعال می‌کند، بنابراین کسانی که ترجیح می‌دهند در صخره‌ها ترمز پای چپ نکنند، فقط باید پدال گاز را بلند کنند تا از ترمز استفاده کنند. حالت خارج از جاده برای رانندگی با خاک به طور کلی بهترین است، در حالی که حالت‌های Tow/Haul و Normal، امیدواریم که خود توضیحی باشند.

کلرادو ZR2 با بالابر و سپرهای خارج از جاده، هندسه بسیار خوبی دارد. می توانید روی نزدیک به 11 اینچ فاصله از زمین و زوایای نزدیک شدن، خروج و شکست به ترتیب 38.3، 25.1 و 24.6 درجه حساب کنید. برای کسانی که امتیاز خود را حفظ می کنند، این کار با جیپ گلادیاتور قدرتمند در تریم های Willys و Mojave در همه زاویه ها به جز رویکرد همخوانی دارد.

فناوری که ماموریت آپولو را موفق کرد

فناوری که ماموریت آپولو را موفق کرد

بخشی از فناوری ماموریت آپولو 11 شامل ترانسپوندر S-Band طراحی شده توسط جنرال داینامیکس بود که نیل آرمسترانگ را با بیان این جمله اشتباه بیان کرد: «این یک قدم کوچک برای انسان است، یک جهش