مگ بلاگ

کانسپت‌های کیا EV3 و EV4 در حال تولید هستند و هزینه می‌تواند مزیت بزرگ آنها باشد

EV3 خودروهای برقی کوچکی مانند ولوو EX30 را کاملاً در نظر دارد. EV3 که شبیه یک نسخه کوچک شده از پرچمدار کیا EV9 است، فضای کوچکی دارد و فضای زیادی برای سرنشینان دارد، البته در داخل کابین نیز شاهد شکوفایی کمی هستیم که واقعاً امیدواریم به تولید برسد.

برای شروع، نیمکت عقب تاشو وجود دارد – چیزی که ما را به یاد صندلی های جادویی در هوندا فیت قدیمی می اندازد. این به خریداران این امکان را می‌دهد که اقلام بلند را در پشت EV3 بارگذاری کنند و کیا می‌گوید که در حال بررسی امکان تعبیه درگاه شارژ خودرو به بار در داخل خودرو است، بنابراین می‌توانید از نظر تئوری یک دوچرخه الکترونیکی را بارگیری کرده و آن را شارژ کنید. در حالی که شما رانندگی می کنید

در جلو، EV3 دارای یک پنل کشویی برای کنترل‌های آب و هوا است که کیا می‌گوید احتمالاً تولید نخواهد شد، اما کنسول مرکزی کشویی که به میز تبدیل می‌شود بسیار واقعی‌تر است. درهای کانسپت لولایی عقب این خودرو نیز به احتمال زیاد به واقعیت تبدیل نمی‌شوند، اما کیا می‌گوید طراحی کلی EV3 تقریباً به نهایی نزدیک شده است. امیدواریم آن چرخ‌های بلوکی چهار پره فوق‌العاده نیز راه خود را برای تولید پیدا کنند.

امتیاز شما به این نوشته چند است؟