مگ بلاگ

کانسپت کرایسلر هالسیون با برد نامحدود و حالت رانندگی ستارگان به آینده ای دور می نگرد

کانسپت کرایسلر هالسیون با برد نامحدود و حالت رانندگی ستارگان به آینده ای دور می نگرد

در مورد فناوری زیر کاپوت آینده‌نگر Halcyon (اگر می‌توانید آن را اینطور بنامید)، Stellantis می‌گوید که از ویژگی‌های رانندگی خودکار سطح 4 استفاده می‌کند، به این معنی که می‌تواند خودش را در بیشتر موقعیت‌ها رانندگی کند، از جمله برنامه‌ریزی خودکار در اطراف شرایط ترافیکی و کنترل خودرو با دستگاه صدا با اتوماسیون، حالت تماشای ستارگان نیز وجود دارد. در این حالت، شیشه جلوی جلو کم نور می شود و راننده می تواند استراحت کند و از تجربه واقعیت افزوده لذت ببرد در حالی که هالسیون وظایف رانندگی را بر عهده می گیرد و شما را از ستاره ها و صورت های فلکی مختلفی که ممکن است بالای سرتان باشند مطلع می کند.

در مورد برد و قدرت، Stellantis می گوید از Dynamic Wireless Power Transfer استفاده می کند تا به Halcyon برد نامحدودی بدهد زیرا از همان جاده ای که از آن استفاده می کند نیرو می گیرد. بدیهی است که این فناوری هنوز در مقیاس قابل توجهی وجود ندارد، اما این بدان معنا نیست که ایده جالبی نیست. این کانسپت میزبان معماری 800 ولتی است و از باتری‌های لیتیوم گوگردی در مقابل باتری‌هایی استفاده می‌کند که بر موادی مانند نیکل و کبالت تکیه می‌کنند، که می‌تواند برای به دست آوردن آنها هزینه‌بر باشد.

از آنجایی که این مفهومی است که از فناوری استفاده می‌کند که عمدتاً در حال حاضر در هیچ خودروی مصرفی وجود ندارد، زمان زیادی طول می‌کشد تا شاهد حضور چیزی شبیه Halcyon در نمایندگی کرایسلر باشیم که در کنار کامیون‌های رم و جیپ پارک شده است. اما این بدان معنا نیست که کرایسلر نباید برای آینده ای برقی آماده باشد. به علاوه، نمایش طرح‌های جذاب برای اینترنت همیشه در جامعه خودرو مورد استقبال قرار می‌گیرد.

کرایسلر قصد دارد تا سال آینده یک خودروی الکتریکی کامل با خط تولید کاملاً الکتریکی تا سال 2028 داشته باشد.

امتیاز شما به این نوشته چند است؟
5 راه برای دانلود فیلم در اندروید

5 راه برای دانلود فیلم در اندروید

فیلم‌هایی که از طریق YouTube کرایه یا خریداری می‌شوند نیز تا زمانی که به همان حساب وارد شده باشید، می‌توانند از Google TV نیز دسترسی داشته باشند. اما در حالی که ممکن است چنین باشد،

آماده خارج از جاده، اگر هستید

آماده خارج از جاده، اگر هستید

این سرگرمی اطلاعاتی بر روی یک صفحه نمایش لمسی قابل توجه 13.4 اینچی، با پشتیبانی بی‌سیم Apple CarPlay و Android Auto، به‌علاوه یک پد شارژ بی‌سیم تلفن در کنسول مرکزی ارائه می‌شود. دسترسی به Google