مگ بلاگ

کدام موتورسیکلت رترو برای شما بهترین است

کدام موتورسیکلت رترو برای شما بهترین است

نسخه 2022 کاوازاکی W800 از یک موتور 8 سوپاپ SOHC 773 سی سی V-Twin با دو بدنه دریچه گاز 34 میلی متری که 52 اسب بخار قدرت و 46 پوند فوت گشتاور تولید می کند، نیرو می گیرد. دارای گیربکس پنج سرعته، ترمزهای دیسکی جلو و عقب با فناوری ضد قفل و کمک فنر دوقلو در جلو و عقب است. وزن این دوچرخه فقط کمتر از 500 پوند است و ظرفیت سوخت آن 4 گالن است که برای بیشتر سواران بیش از 200 مایل کافی است. W800 با قیمت 9199 دلار به فروش می رسد و دارای یک سرعت سنج و سرعت سنج آنالوگ بزرگ است که در بالای سوئیچ احتراق و یک سوئیچ کشتن و دکمه استارت متعلق به دهه 70 در داخل فرمان سمت راست نصب شده است.

Rennie Scaysbrook از Cycle News در بررسی خود از W800 بیشتر تحت تأثیر استایل و جذابیت دوچرخه قرار گرفت تا عملکرد یا مناسب بودن آن برای حمل و نقل روزمره، و تا حدی به سیستم تعلیق جلویی نرم و سیستم ترمز نامناسب جلو اشاره کرد.

“موتور پنج سرعته کار را به خوبی انجام می دهد، اما تلاش برای همگام شدن با ترافیک 80 مایل در ساعت در آزادراه 405 در ساعات شلوغی، چندان سرگرم کننده نیست. استفاده از W800 به عنوان یک مسافر روزمره ایده آل نیست. سناریو. بهتر است این را به عنوان یک کافه‌سواری آخر هفته داشته باشید، راضی باشید آن را در گوشه‌ای قرار دهید و دیگران به زیبایی آن خیره شوند. W800 یک چیز بسیار کوچک است، با جذابیت دنیای قدیم، با این حال، احساس می‌کند حتی برای من که عاشق سوارکاری کلاسیک هستم کمی کهنه شده است.”

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید