مگ بلاگ

کدام گوشی ها گارانتی بهتری دارند

کدام گوشی ها گارانتی بهتری دارند

ضمانت های ارائه شده توسط سامسونگ و اپل تقریباً برابر است. در حالی که عبارت متفاوت است، هدف واضح است – هر گونه آسیبی که توسط کاربر ایجاد شود پوشش داده نخواهد شد. در حالی که سامسونگ تعمیرات DIY را با پشتیبانی رسمی از طریق iFixit ارائه می‌کند، برخلاف اپل، این مورد به عنوان یک گزینه تحت گارانتی فهرست نشده است.

با این حال، سامسونگ در مورد تعمیر و تعویض باتری دست بالا را دارد، که با توجه به شکست باتری گلکسی نوت 7 تعجب آور نیست. در حالی که سامسونگ شرایط بسیار سختگیرانه‌ای در مورد تعمیر باتری دارد، برخلاف اپل، باعث تخریب بیش از حد باتری می‌شود.

در نهایت، وقتی صحبت از پوشش گسترده به میان می آید، اپل تنها به دلیل قیمت دست بالا را دارد. در حالی که برنامه‌های SamsungCare+ قیمت اولیه ارزان‌تری برای دستگاه‌های سطح پایه و میان‌رده‌اش دارند، برنامه‌های تلفن‌های پرچم‌دار آن به‌طور قابل‌توجهی گران‌تر از AppleCare+ برای آیفون‌ها هستند. در حالی که AppleCare+ برای iPhone 15 Pro و Pro Max به 269 دلار می رسد، SamsungCare+ برای سری Galaxy Z Fold و S23 Ultra 1TB به 329 دلار می رسد.

ضمانت‌های ارائه شده توسط هر دو شرکت روی کاغذ تقریباً یکسان است، اما اپل به لطف لیست تعمیرات DIY تحت گارانتی و ارائه پوشش ارزان‌تر برای گران‌ترین آیفون‌هایش، برتری کمی دارد.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید