مگ بلاگ

کدام یک برای آیفون شما مناسب است؟

کدام یک برای آیفون شما مناسب است؟

از آنجایی که محافظ های صفحه نمایش براق محبوب تر از مات هستند، عمده محافظ های صفحه آیفون موجود را تشکیل می دهند. در نتیجه می توانید محافظ صفحه نمایش شیشه ای و پلاستیکی براق را با قیمت بسیار ارزان در آمازون تهیه کنید.

به عنوان مثال، این محافظ صفحه amFilm برای آیفون 15 شامل دو محافظ صفحه نمایش شیشه ای (سختی 9H)، دو محافظ لنز دوربین و یک کیت نصب با قیمت کمتر از 10 دلار است – و حتی با قیمت 6 دلار در جمعه سیاه به فروش می رسد، با 40 درصد تخفیف. .

اگرچه همه محافظ های صفحه نمایش براق ارزان نیستند. اگر یکی از برندهای ممتاز مانند Belkin، Spigen و Caseology را انتخاب کنید، باید بسیار بیشتر هزینه کنید. به عنوان مثال، محافظ صفحه نمایش شیشه ای آیفون 15 پرو اسپیگن معمولاً 35 دلار برای یک بسته دوتایی (16 دلار برای جمعه سیاه) است – بیش از سه برابر قیمت گزینه amFilm.

از آنجایی که تقاضای کمتری برای محافظ های صفحه مات وجود دارد، گزینه ها به طور قابل توجهی کمتر هستند و به نظر می رسد بسیاری از محافظ های صفحه مات عمومی هستند که تغییر نام تجاری داده اند. در نتیجه، قیمت ها کمتر متفاوت است.

یک محافظ صفحه مات تک بسته کمتر از 7 دلار قیمت دارد، در حالی که یک بسته دوتایی، مانند محافظ صفحه نمایش شیشه ای مات iPhone 15 Pro Max از Mothca، تا 15 دلار قیمت دارد.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید