مگ بلاگ

کدام Streaming Stick برای نیازهای سرگرمی شما بهترین است؟

کدام Streaming Stick برای نیازهای سرگرمی شما بهترین است؟

Roku و Fire Stick از آنجایی که محصولات محبوبی هستند، در انواع فروشگاه ها فروخته می شوند و اغلب به فروش می رسند. قبل از خرید هر کدام که تصمیم دارید، ارزش آن را دارد که در وب جستجو کنید تا ببینید آیا کسی در حال حاضر معامله ای انجام می دهد یا خیر. این شامل بررسی مستقیم Roku و آمازون می‌شود، زیرا آن‌ها نیز فروش زیادی دارند، و اغلب در همان زمان از آنجایی که یکی برای ماندن در رقابت به دیگری واکنش نشان می‌دهد.

4K Roku Streaming Stick و 4K Amazon Fire Stick هر دو با قیمت کامل 49.99 دلار قیمت دارند که باز هم تصادفی نیست. از آنجا که آنها رقبای مستقیم هستند، هیچ یک نمی خواهند محصول اصلی آنها گرانتر از دیگری باشد. هر دو همچنین طیف وسیعی از نسخه های مختلف محصول را با قیمت های متفاوت ارائه می دهند. Roku Express و Fire TV Stick Lite وجود دارند که هر دو با قیمت 29.99 دلار و Roku’s Streambar با قیمت 129.99 دلار در مقابل Fire TV Cube با قیمت 139.99 دلار به فروش می رسند.

اگر به دنبال دریافت بهترین چوب ارزان هستید، چند راه وجود دارد که Roku Express و Fire TV Stick Lite با هم تفاوت دارند. اولاً، کنترل از راه دور آمازون شامل کنترل صدا و پاور برای تلویزیون شما نیست، بنابراین باید ریموت اصلی را در نزدیکی خود نگه دارید. Roku Express این دکمه ها را دارد اما مانند آمازون کنترل صوتی ندارد. یک برنامه Roku وجود دارد که می توانید به جای آن برای کنترل های صوتی از آن استفاده کنید.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید