مگ بلاگ

کنسول FPGA بعدی آنالوگ، نینتندو 64 را وارد عصر مدرن خواهد کرد

کنسول FPGA بعدی آنالوگ، نینتندو 64 را وارد عصر مدرن خواهد کرد

Analogue 3D به طور مشخص از حالت های نمایش اصلی N64 پشتیبانی می کند. همچنین ادعا می‌کند که می‌تواند ظاهر بازی‌ها را در CRT و PVM بازسازی کند. این برای برخی افراد مشکل بزرگی است، زیرا این بازی‌های قدیمی برای نمایشگرهای امروزی طراحی نشده‌اند و در نتیجه تصویر در برخی از بازی‌ها بد بو می‌شود.

آنالوگ هنوز ظاهر کنسول آینده را فاش نکرده است. با این حال، می‌توانیم نگاهی به کنسول‌های قبلی این شرکت بیندازیم تا حدس بزنیم. Mega Sg و Nintendo Nt که اکنون هر دو متوقف شده‌اند، طراحی اصلی خود را برای گیمرهای قدیمی تقلید می‌کنند تا کنسول مربوطه را بشناسند و در عین حال به اندازه کافی متفاوت به نظر می‌رسند تا از طرح دعوی قضایی جلوگیری کنند. نسخه‌های مختلفی از هر کنسول آنالوگ وجود دارد که دارای رنگ‌های مختلف و حتی گاهی اوقات ویژگی‌های درخشان در تاریکی است، بنابراین می‌توان انتظار داشت که Analogue 3D نیز همان رفتار را داشته باشد.

کنسول های قبلی آنالوگ دارای کنترلرهایی بودند که تقریباً شبیه به کلاسیک ها بودند. با این حال، تصویر تیز شده در صفحه آشکارسازی آنالوگ 3D دارای کنترلری است که با کنترلر N64 متفاوت است. بزرگترین تغییر، تعویض چوب و دسته وسط انگشت شست با یک کنترلر مدرن است. دیدن راه حل آنالوگ برای انجام بازی هایی که به انگشت شست وسط نیاز دارند با این کنترلر جالب خواهد بود.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید