مگ بلاگ

گوشی دستی بازی رایانه شخصی MSI پیش از رونمایی مورد انتظار CES به بیرون درز کرد

گوشی دستی بازی رایانه شخصی MSI پیش از رونمایی مورد انتظار CES به بیرون درز کرد

بر اساس مشخصات فاش شده، MSI Claw به یکی از جدیدترین پردازنده های خط Meteor Lake اینتل، به ویژه Core Ultra 7 155H مجهز خواهد شد. این پردازنده دارای 16 هسته و 22 رشته است که نه تنها به خودی خود چشمگیر است، بلکه قدرت پردازنده AMD Ryzen Z1 Extreme موجود در رایانه های شخصی ASUS ROG Ally و Lenovo Legion Go را دو برابر می کند. مشخصات فاش شده همچنین ادعا می کند که دستگاه دارای 32 گیگابایت حافظه داخلی است که بیشتر از ASUS و Lenovo ارائه شده است.

متأسفانه، این همه اطلاعاتی است که در حال حاضر در MSI Claw موجود است. ما هنوز برخی از آمارهای حیاتی، از جمله ظرفیت ذخیره سازی داخلی دستگاه، اندازه صفحه نمایش، عمر باتری و شاید مهمتر از همه، قیمت را از دست داده ایم. MSI از زمان اعلام اولیه خود در مورد این اطلاعات درز یا Claw اظهار نظری نکرده است، بنابراین اطلاعات باقیمانده احتمالاً تا زمان نمایش رسمی در CES 2024 در حالت قفل نگه داشته می شوند. می گویند که MSI با این دستگاه هدف بالایی دارد.

نمایشگاه لوازم الکترونیکی مصرفی 2024 هفته آینده از سه شنبه، 9 ژانویه، تا جمعه، 12 ژانویه برگزار خواهد شد. MSI دقیقاً زمان ارائه اطلاعات جدید در مورد محصولات آینده خود، احتمالاً از جمله Claw را فاش نکرده است.

امتیاز شما به این نوشته چند است؟
5 راه برای دانلود فیلم در اندروید

5 راه برای دانلود فیلم در اندروید

فیلم‌هایی که از طریق YouTube کرایه یا خریداری می‌شوند نیز تا زمانی که به همان حساب وارد شده باشید، می‌توانند از Google TV نیز دسترسی داشته باشند. اما در حالی که ممکن است چنین باشد،

آماده خارج از جاده، اگر هستید

آماده خارج از جاده، اگر هستید

این سرگرمی اطلاعاتی بر روی یک صفحه نمایش لمسی قابل توجه 13.4 اینچی، با پشتیبانی بی‌سیم Apple CarPlay و Android Auto، به‌علاوه یک پد شارژ بی‌سیم تلفن در کنسول مرکزی ارائه می‌شود. دسترسی به Google