مگ بلاگ

گوگل فیبر سرعت 20 گیگ را با توجه به وای فای 7 اعلام کرد

گوگل فیبر سرعت 20 گیگ را با توجه به وای فای 7 اعلام کرد

سرعت های موجود Google Fiber از زمانی که این شرکت سرمایه گذاری را در سال 2010 آغاز کرد افزایش یافته است. پس از شروع با 1 گیگابیت در ثانیه، از آن زمان برنامه های 2، 5 و 8 گیگابیت بر ثانیه را در مناطق معینی اجرا کرده است. نیک ساپوریتو، رئیس بخش محصولات گوگل فیبر، به جای اینکه منتظر بماند تا مشتریان از خدمات اینترنتی خود خسته شوند، می‌گوید این تیم بر اساس این فلسفه عمل می‌کند که «(اگر) آن را بسازید، خواهند آمد. و ساخت و ساز آنها تمام نشده است. هدف این تیم 100 گیگابیت بر ثانیه و بالاتر با استفاده از وای فای 8 و بالاتر است. اگرچه نمی توان گفت که سرعت 100+Gbps چقدر دور است.

با این حال، بسیاری هنوز به چند دلیل به اینترنت فیبر در منطقه خود دسترسی ندارند. یکی این است که توسعه فیبر گوگل در سال های اخیر کند شده است. این چیزی است که بسیاری از آن انتقاد کرده‌اند، به‌ویژه از آنجایی که مشتریان بالقوه Google Fiber را در شهر خود ترجیح می‌دهند به جای اینکه شرکت در مناطقی که قبلاً سرویس‌دهی شده را دو برابر کند.

ظاهراً این شرکت همچنان متعهد است که خدمات خود را در همه جا ارائه کند، و اظهار داشت که می‌خواهد «اینترنت گیگابیتی را به خط پایه خدمات در ایالات متحده تبدیل کند». مدیر عامل شرکت دینی جینا افزود: “ما معتقدیم که بسیاری از جوامع در سرتاسر آمریکا، اگر نگوییم اکثر آنها، در نهایت حداقل دو، اگر نه سه، ارائه دهندگان فیبر و یک تامین کننده متحرک فعلی خواهند داشت.”

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید