مگ بلاگ

یوتیوب سرکوب جهانی مسدودکننده های تبلیغات را آغاز می کند

یوتیوب سرکوب جهانی مسدودکننده های تبلیغات را آغاز می کند

از 13 اکتبر، توسعه دهندگان AdBlock Plus واقعاً پاسخی برای مشکل جدید YouTube در یک پست وبلاگ در مورد این موضوع نداشتند. در مورد رقیب آن، uBlock Origin، کاربران مختلف Reddit می گویند که نسخه فایرفاکس افزونه همچنان کار می کند، اگرچه توصیه می شود افزونه و لیست بلاک آن را تا حد امکان به روز نگه دارید و از فیلترهای سفارشی استفاده نکنید. در یادداشتی از نویسنده پست Reddit آمده است: «یوتیوب اسکریپت‌های تشخیص خود را دو بار در روز تغییر می‌دهد، به این معنی که حتی اگر امروز یک به‌روزرسانی فیلتر دریافت کرده‌اید، ممکن است به زودی فیلتر دیگری مورد نیاز باشد.

در پست دیگری اشاره شده است که به نظر می‌رسد uBlock Origins برای مسدود کردن تبلیغات در مرورگر Brave، از جمله نسخه موبایل، کار می‌کند. همین پست همچنین NewPipe برای اندروید را توصیه می‌کند، یک برنامه رایگان و منبع باز که یک تجربه YouTube بدون آگهی را ارائه می‌کند. با این حال، این پست اشاره می‌کند که بهتر است برنامه را از منابع رسمی مانند وب‌سایت NewPipe یا صفحات آن در GitHub یا F-Droid بارگذاری کنید و به مشکلات نسخه‌های موجود در فروشگاه Google Play اشاره کرد که تبلیغاتی به برنامه اضافه شده است.

بر اساس هر ویدیو روی دسکتاپ، راه حلی نیز وجود دارد – که توسط توسعه دهنده هوش مصنوعی کشف شده است شاناج راج — از تماشای نسخه بدون آگهی ویدیو که هنگام درخواست کد جاسازی ویدیو از طریق منوی اشتراک‌گذاری ظاهر می‌شود. البته، همه اینها راه حل های غیر رسمی هستند که ممکن است هر لحظه از کار بیفتند. تنها راه قابل اعتماد برای به دست آوردن یک تجربه بدون آگهی، اشتراک Premium است.

امتیاز شما به این نوشته چند است؟