مگ بلاگ

یک بازی نوستالژیک یک تغییر استراتژیک می گیرد

یک بازی نوستالژیک یک تغییر استراتژیک می گیرد

اصول “Minecraft” به خوبی در “Legends” مورد احترام و پیاده سازی قرار گرفت. NPCهای آشنا، آن منظره بزرگ و دوست داشتنی، و محیط های رنگارنگ فراگیر به وفور وجود دارد. زمانی که یک فرنچایز تثبیت شده سعی می کند جریان سود دیگری را با یک دنباله، بازسازی یا افزوده ضعیف اجرا کند، برای جلوگیری از این حس خیانت کافی است.

این جدیدترین عضو خانواده “Minecraft” یک چالش جدید و جدید را به این فرنچایز اضافه می کند که ممکن است علاقه بازیکنانی را که شاید در بیش از یک دهه از زندگی خود از بازی خارج شده اند، دوباره تقویت کند. همچنین مشاهده “Legends” به عنوان یک بازی استراتژیک بلادرنگ برای مبتدیان این ژانر آسان است. اگر «Starcraft»، «Age of Empires» و مواردی از این قبیل را خسته‌کننده می‌دانید، «Legends» تجربه کمتر ترسناک RTS و لژیون‌سازی یا پایگاه‌سازی را ارائه می‌دهد. با این حال، «افسانه‌ها» نبردهای سخت و شگفت‌آوری در اواخر بازی به ارمغان می‌آورد، بنابراین برای یک چالش RTS آماده باشید.

«افسانه‌ها» همه آن چالش‌های جذاب مغز را دارد، آن هماهنگی ظریف بین تصمیم و نتیجه، که برای عاشقان RTS جذاب است: تصمیم به تاختن در نبرد یا ماندن در قلعه خود در دفاع، توقف تلاش‌های جنگی برای گرایش به جوامع آسیب‌پذیر، انتخاب زمانی که یک ارتش کماندار با انگشت سریع بهتر از یکی از تیراندازان سنگین اما کند باشد، بهترین دفاع کمپ را بر اساس زمین تجسم کنید، انتخاب کنید که دارای منابع سنگین یا سرباز سنگین باشد. این یک بازی است که به طور دوگانه برای بازیکنان قدیمی «Minecraft» و کسانی که کاملاً تازه وارد این فرنچایز هستند جذابیت دارد، زیرا نوعی آشنایی تازه را ارائه می دهد که همه ما نمی توانیم به طور قابل توجهی قانع کننده بدانیم.

از آوریل 2023 می‌توانید «Minecraft Legends» را برای Xbox One، Xbox Series X and S، PlayStation 4، PlayStation 5، Nintendo Switch و Windows PC با قیمت تقریباً 40 دلار خریداری کنید.

اپل تأیید کرد که دولت‌ها از اعلان‌های فشاری آیفون و اندروید برای جاسوسی از کاربران استفاده می‌کنند

اپل تأیید کرد که دولت‌ها از اعلان‌های فشاری آیفون و اندروید برای جاسوسی از کاربران استفاده می‌کنند

در نامه وایدن می‌گوید: «در برخی موارد، ممکن است محتوای رمزگذاری‌نشده را نیز دریافت کنند، که می‌تواند از مشتقات باطن برنامه گرفته تا متن واقعی نمایش داده‌شده به کاربر در اعلان‌های برنامه را شامل شود.

نحوه ارسال پیام صوتی به جای متن در آیفون

نحوه ارسال پیام صوتی به جای متن در آیفون

اگر یک پیام صوتی را در آیفون خود دریافت کنید، یک اعلان پیام دریافت خواهید کرد، همان چیزی که برای یک پیام متنی معمولی دریافت می کنید. وقتی مکالمه را در برنامه پیام‌ها باز می‌کنید،

در اینجا نحوه امتحان کردن آن آمده است

در اینجا نحوه امتحان کردن آن آمده است

گوگل Gemini، جدیدترین مدل هوش مصنوعی این غول فناوری را برای عموم عرضه کرد. گوگل این نسخه را قوی ترین مدل خود می نامد. این شرکت می‌گوید جمینی چه برای تصویر، چه صدا یا ویدئو