مگ بلاگ

یک بلندگوی بی سیم بهتر در داخل و خارج

کسانی که دارای بلندگوی Move هستند، متوجه می شوند که Move 2 به خوبی همزیستی می کند، البته نه کاملاً. یک Move اصلی روی پایه شارژ Move 2 شارژ می‌شود و بالعکس. احتمالاً هیجان‌انگیزتر، کیت باتری جایگزین Sonos برای Move 2 با نسخه اصلی Move سازگار است. بنابراین، با 79 دلار، بسته بزرگتر (3100 میلی آمپر ساعت در مقابل 2500 میلی آمپر ساعت) را دریافت می کنید که برای تقریبا 13.5 ساعت پخش با سخت افزار نسل اول مناسب است.

با این حال، نمی‌توانید یک Move 2 را با یک Move اصلی به‌عنوان یک جفت استریو به صورت بی‌سیم پیوند دهید: مانند سایر بلندگوهای Sonos، فقط سخت‌افزار یکسان از پیکربندی استریو پشتیبانی می‌کند (برخلاف گروه‌بندی، که کانال‌های استریو چپ و راست را تقسیم نمی‌کند. ، اما کدام میکند پشتیبانی از مجموعه بلندگوهای مختلط که همه یک چیز را بازی می کنند). همچنین نمی توانید از دو Move 2 به عنوان کانال های فراگیر عقب با نوار صوتی Sonos مانند Arc یا Beam استفاده کنید.

Move 2 شبکه های وای فای را با توانایی بیشتری نسبت به مدل قبلی خود اداره می کند. از آنجایی که رادیو WiFi می‌تواند حتی در حین پخش بلوتوث فعال بماند، نیازی نیست Move 2 را به صورت دستی به شبکه Sonos خود برگردانید. تا زمانی که در محدوده WiFi هستید، نشان داده می‌شود – و می‌توانید هر چیزی که از طریق بلوتوث پخش می‌شود را از طریق برنامه Sonos لغو کنید.

خود این محدوده نیز به میزان قابل توجهی بهبود یافته است. Sonos وای‌فای را با پشتیبانی 802.11ax ارتقا داده است (Move در 802.11n برتری دارد) و من متوجه شدم که در مکان‌های بیرونی که برنامه Sonos به سادگی نمی‌تواند Move اصلی را پیدا کند، هیچ مشکل اتصالی ندارد. بلوتوث نیز از نسخه 4.1 در Move اصلی به نسخه 5.0 در Move 2 ارتقا یافته است.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید